Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Már most gondolkodom mit...

Már most gondolkodom mit készítsek anyáknapjára! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.Zsebpénzem egyelőre nincs de jönnek az ünnepek, szóval lesz,de itt 1500ft-nál többért nem tudok venni.Leginkább saját kezemmel szeretnék valamit készíteni.Nagyon megköszönném,ha tudtok példákat írni!

2015. júl. 27. 22:52
1 2
 11/16 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=sf5AOAeySHE

csak nagyon vigyazz az ujadra, kerd meg apukadat hogy o csinalja meg az alapot neked es te tekerd korbe.

2015. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nezz DIY videokat youtubeon^^
2015. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 AnonymusKing100 válasza:
Kicsit korán agyalsz ezen öcsi..."kicsit"
2015. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
van egyhely budán is meg pesten is, úgy hívják 'Made By You'. itt bármilyen formájú kerámia edényeket, tálakat, bögréket, gyertyatartókat, dobozokat megtalálsz amiket a saját ízlésed szerint festhetsz ki, több mint 1000 szín közül válogathatsz kedved szerint, és addig dolgozol rajta amíg akarsz. kiégetik neked, és egy hét múlva már meg is van. az átlag ár olyan 5-10 ezer környékén van, keress rá a neten! madebyyou.com 14/L
2015. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tesó, július végén milyen anyáknapjáról beszélsz?
2015. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia, én egy tortát, vagy valami sütit készítek neki, meg egy saját készítésű albumot a közös, meg a saját képeivel. Gondolkoztam még ilyen diy tányéron, bögrén is (veszek párszáz ft-ért a boltban és kidíszítem) meg valami ruhán (tudok varrni egyszerűbb ruhákat, pólókat, bár az már bonyolultabb). Csináltam már régebben rajzokat, befőttes üvegbe kis idézeteket, gondolatokat raktam, ajándékkártyát szolgáltatásokkal (pl.mosogatás,főzés,porszívózás,masszázs), csak ezzel az volt a baj, hogy még mindig ott van a szekrényben, így ilyeneket már nem is adok.

Addig nálunk lesz még anya szülinapja, névnapja, karácsony, amire ajándékot szoktunk adni, úgyhogy lehet ez karácsonyi ajándék lesz nem anyáknapi.

2015. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!