Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mennyi pénzt adjunk a ballagó...

Mennyi pénzt adjunk a ballagó gyereknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben az évben fog 8-ból ballagni az unokahugom. És abban biztosak vagyunk hogy pénzt fogunk adni neki. Viszont nem tudom, hogy ilyenkor mennyit illik adni. Ti mennyi pénzt adnátok vagy mennyit kaptatok.? Mielőtt jönnének azok a válaszok, hogy ez attól függ mennyit tudunk adni es hogy elmaradnak a ballagások. Nálunk megfogjak tartani au iskolában is augusztusban, és a család is megfogja tartani.



2020. ápr. 16. 10:50
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de a lenézést te kezdted azzal, hogy "nem is voltál boldog sosem". Erre reagáltam. Engem egyébként nem érdekel, hogy ki mit csinál.

A mi családunkban is volt, aki cigizett rengeteget egész életében, de őt sajnos most februárban el kellett temetni. A cigi miatt, egyébként... Előtte pár évvel a testvérét ugyanezért. De te szívd csak. Nálunk már nem maradt dohányos; aki eddig esetleg szívott is egyet-egyet, az is most átgondolta a dolgokat, és letette.

2020. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Off: Nem kell ennyire szélsőségekben gondolkodni. Attól, hogy valaki bulizik/iszik fiatalon, nem feltétlen lesz egy lezüllött alkoholista a későbbiekben.

Én anno gimis ballagásomon megnyertem az iskola alapítványának legmagasabb pénzjutalmát. Akartam belőle venni egy világatlaszt, hogy maradandó is legyen belőle, de a végén "csak" egy jó nyaram lett a barátokkal. Elmentünk sátorozni, kocsmáztunk, sokszor bográcsoztunk - mellette iszogattunk. A megmaradt emlékek, fényképek felbecsülhetetlenek számomra sok év után is. Ettől még normális felnőtt lettem, jól bánok a fizetésemmel, tudok spórolni.


Manapság, hacsak nem étteremben lesz megünnepelve a ballagás, szerintem 10-15000 Ft bőven elég.

2020. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
62%

Mi 100 ezret fogunk adni keresztfiunknak. Tudjuk, hogy laptopot fog venni.

Etteremben lesz, sok vendeggel.

Kituno tanulo elso osztalytol kezdve, sok versenyt nyert. Kulfoldi gimnaziumban fog tovabb tanulni. Megerdmli

2020. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
51es, kértük a Finucciak névsorát?
2020. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!