Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Nyolcadik osztalyos gyereketek...

Nyolcadik osztalyos gyereketeknek megtartjatok a ballagasat juniusban?

Figyelt kérdés
Mi elore lefoglaltunk egy 49 fore helyet es ebedet, eloleget is adtunk. Az etterem adott meg idot a lemondasra, de nem tudjak a teljes osszeget visszaadni.
2020. ápr. 29. 07:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

49fo???? Egy általános iskolai ballagasra ? Mint egy kos esküvő....

Nem tartanám meg

2020. ápr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Húgom hetedikes (ballagtat) azt mondta, hogy náluk valószínűleg tolódni fog, nem júniusban, hanem júliusban, vagy augusztusban lesz. :)
2020. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonymousreview60 ***** válasza:
47%
#2: Huhúú! Ez bizarr. Addigra mindenki tudja, hova vették fel középsuliba, le van zárva, jogilag már semmi nem köti az általános iskolába. Kb. érdektelen lesz.
2020. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Így jártatok! Ballagás nem lesz!
2020. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, #2-es vagyok. Az egyik nyolcadikos szülő azt akarta, hogy az évnyitón (első tanítási nap) legyen a ballagtatás, de szerencsére egy sikeres suli, szóval mindenhova elszélednek az országba a gyerekek :D nem tudom, hogy hogy gondolta az a bizonyos kedves anyuka.
2020. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
91%
Nem szülőként válaszolok, de anyám meg akarja tartani.. Nagyon nem értek vele egyet, de úgysincs beleszólásom sajnos.
2020. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát, az étterem 99%, hogy egyébként sem fog fogadni titeket. 10 főnél több nem lehet zárt helyen, az éttermek pedig egyébként sem tartanak nyitva; csak elvitelre lehet rendelni mindenhol.


Az iskolák sem tartanak most ballagást. Vagy teljesen elmarad, vagy később lesz.

2020. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Beszéld meg az étteremmel, hogy nem lemondjátok, hanem eltoljátok augusztus végére, akkor nagyobb eséllyel nem bukod a foglalót.


(49 fő egy általános iskolai ballagásra, jézusom...)

2020. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi arcmaszkban ebédelünk majd, és minden egy háztartásban élő vendégnek külön asztala lesz, az ajándékokhoz pedig csak 72 óra múlva nyúlunk.
2020. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

Miert van kiakadva mindenki a 49 fon?

Pl nalunk is az a szokas, h a bovebb csaladban (unokatesok) Mindenkinek van 1 nagy ballagasa. En kb 15 eve ballagtam, es mar akkor 30+ ember volt a ballagasomon, azota meg ugye nott a csalad (az idosebb unokatesoknak gyerekeik vannak). Tehat a legutobbi es az az utolso ilyen buli (legfiatalabb unokateso ballagott), mar tobb, mint 50en voltunk. Na bumm. Mai napig emlekszem, hogy annyi viragot kaptam, hogy egyedul nem voltam kepes megtartani oket. Es a ballagopenzbol jott ossze az elso telefonom, az elso szovetkabatom stb. Mindenkinek jar egy ilyen nap szerintem.


Amugy a kerdezonek is valaszolva, en nem tartom valoszinunek, hogy az iskolaban meg lenne tartva a ballagas. Meg ha az etterem be is enged 49 fot, az iskola nem fog tudni beengedni tobb 100 fot.

2020. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!