Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mennyi pénzt adnátok a ballagá...

Mennyi pénzt adnátok a ballagásra?

Figyelt kérdés
A bátyám lánya ballagni fog általános iskolából elballagni. Lesz egy kis szűk családi körös ebéd egy jó színvonalú helyen. Tesóm szerint ne adjunk semmit, mert nem ez a lényeg. Szóval ti mennyi pénzt adnátok ketten a férjeddel? Nincsenek anyagi gondjaink. Csak kíváncsiságból kérdezem ti mennyit adnátok a helyünkben.
2015. ápr. 27. 15:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Közeli családtagoktól én általános iskolai ballagásra 10 ezer forint értékben ékszereket kaptam. Nagymamámtól fülbevalót, keresztanyámtól ékszerórát (mai napig hordom, és 12 éve ballagtam), keresztapámtól karkötőt (testvérek a keresztszüleim, nem házaspár).


Szóval olyan 10 ezer forint vagy olyan értékben maradandó ékszer (nem bizsu) szerintem teljesen jó ajándék általános iskolai ballagásra.

2015. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Az én családomba mindenki (Testvérem,unokahugom és én is) mindig 5000 forintot kaptunk családonként.

Összesen kb. 15.000 forintot sikerült összeszednünk.

Szerintem egy nyolcadikosnak mar ez is elég zsebpénznek. (Nyolcadikos és gimis ballagásra is ennyit kaptam) :)

2015. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!