Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Hogy vészeljem át a lagzit?

Hogy vészeljem át a lagzit?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban lesz egy esküvő és a lagzira hivatalosak vagyunk a párommal. Én viszont nem szeretek és nem is tudok táncolni sajnos, betegségből adódóan nem is igazán ihatok, számomra ott mindenki idegen, ráadásul a párom barátja is ott lesz a nőjével, és nagyon nem bírom őket, szóval még jó képet is kell majd vágnom hozzájuk egész idő alatt. Valójában semmi kedvem az egész eseményhez a fentiek miatt, így is túlságosan ki fogok lógni a többiektől...


Fogalmam sincs mit fogok ott csinálni az evés iváson kívül. Gondolom mindenk8 táncikálni fog, igen tudom, hogy az esküvős tánc elvileg nem igazi tánc es kb mindenki csak lötyög, de ez az egész nekem túl megy a komfort zónámon,raadasul a párom szeret táncolni szóval biztoan fog is (bulis/ diszkós táncot szeret, nem hiszem hogy párosat vagy ilyesmi), de nekem alapból ez a kedvtelenségem az egész eseménnyel kapcsolatosan úgy érzem rányomja majd a bélyeget a hangulatomra. És hacsak nem iszok meg jó pár pohárral (amit nem kéne) kétlem hogy el fogom tudni magad igazán engedni... De muszáj ott lennem.


Tippek, hogy hogyan éljem túl az estét, hogy ne tűnjek bunkónak, kívülállónak és ne legyen kínszenvedés számomra az este?


Egyébként nem vagyok borzalmas, befeleforduló ember, de nem szoktam bulizni pont a tánc és az ivászat miatt. Egyszer voltunk a párommal egy suli bálon a barátaival, de onnan is elég hamar leléptem pont a tánc része miatt, de itt nem tudok kajd eljönni nyilván. És az sem segít a helyzeten, hogy ott lesznek azok is akiket a párom bír, nekem meg herótom van tőlük.


Bocsi, hogy hosszúra sikeredett.

22/l



2020. aug. 26. 13:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
43%
Ne menj! Minek?
2020. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert a párom testvére ment férjhez,és amúgy is számítanak rám...
2020. aug. 26. 14:49
 3/16 anonim válasza:
35%
Betegedj le vagy beszéld meg valamelyik barátoddal, hogy felhívja párodat olyan szöveggel, hogy: nem tudom elérni xy-t (ez vagy te) de nagyon szükség van rá mert ...(ide kell valami ami fontosabb mint az esküvő, beteg kutya, beteg anyuka, kizártam magam szituáció...)
2020. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
48%
Menj a templomi meg a hivatalos esküvőre, a lagziról meg szökj el!
2020. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elszoktam menni, de sosem táncolok. Párom meg imád, ezért mindig keres más táncpartnert. Egyébként néptáncos, ha táncolunk is, állandóan forgat, utálom
2020. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem akarok hazugságokat kitalálni a párom meg a családja számára, ráadásul kb. 2 hét múlva van az esküvő és bunkóság lenne lemondanom bármilyen indokkal, főleg hogy pénzükbe kerül minden vendég és gondolom vannak személyre szóló dolgok stb, egy szóval számítanak rám és nem utolsó pillanatban akarom lemondani.


Sajnos az van, hogy a karantén ideje alatt már megtörtént nagyon szűk családi körben az esküvő, szóval ez mosz csak a lagzi lesz, kb 130 emberrel...


Utolsó: és akkor amíg a párod mással táncol, te mit szoktál csinálni?

2020. aug. 26. 20:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
egyetlen ember se lesz a vendégseregben akivel el tudnál lenni?
2020. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Csak a párom szüleit ismerem, meg persze az ünnepelteket, és párom néhány további rokonát, ráadásul nem is egy városban lakunk párommal, és a lagzi egy 3.városban lesz, sajnos esélytelen, de igazából a kérdésem nem a kibúvásra akart kitérnk, hanem, hogy mihez kezdjek ott magammal, de szerintem ezt le is írtam.


Köszönöm a tanácsokat meg mindent, de sajnos egy olyan választ sem kaptam eddig ami nem az esemény alóli kibúvásról szólt.

2020. aug. 26. 22:48
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
ismerkedj. előbb-utóbb meg kell ismerned a párod családját ha komoly a kapcsolat, ez egy remek alkalom szerintem
2020. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Lehet bunkóság, de próbáld megjátszani. Csak azt az egy esetét kell kibírnod. Légy jó pofa, ha látják rajtad hogy milyen rosszul érzed magad az nem csak a csajnak de még a barátod családjának se fog jól esni. Gondold a csaj helyzetébe magad, te örülnél neki? Az, meg hogy el se mész azt ne csináld az nagyon tiszteletlenség, főleg hogy a párod tesója.
2020. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!