Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Hogy készülsz lélekben a...

Hogy készülsz lélekben a húsvétra?

Figyelt kérdés
Nem csak a vallásosoktól kérdem, hanem bárkitől, akinek jelent valamit ez az ünnep. Mindenki válasza érdekel. :)

2021. márc. 20. 18:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
50%
#19 Te perverz!
2021. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
80%

Nem muszáj, csak szépen megkértek rá mert most rengeteg a munka, más nem vállalja, én meg úgyis ráérek, itthon csak unom magam.

De szívesen megyek be, no meg aztán van itt egy nagyon aranyos fiatalember, akibe már olyan két és fél "bele vagyok esve" és mindig örömmel tölt el ha láthatom és köszönhetek neki, nagyon fel tudja az ilyesmi dobni a napomat. Szóval jobb bent a melóhelyen lenni a közelében, mint itthon sorvadni. (18#-as)

2021. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
40%
Több napra vásárolok be a bótba, mert nem lesz nyitva húsvétkor.
2021. márc. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
82%
tojásfestés, dekorálás, nálam már március elején kikerülnek a nyuszis dolgok, meg minden évben veszek párat hozzá :D azért teszem ki őket hamarabb, mert szépek és miért ne gyönyörködhetnék benne 1-2 hónapig? :)
2021. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
50%

Nem.értem a kérdéseket, aki nem hívő, az mire készüljön?


Mondjuk a locsolkodáshoz, tojásfestéshez se sokat kell készülni.

2021. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
66%
Iden nem fogok locsolkodni. Covid van. Nem kell rá készülni. Felhívom a szeretteimet és nem adok esélyt a kór terjesztésére.
2021. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
61%
Én megyek locsolkodni, tavaly kihagytam, mert elhittem, hogy halálos a vírus, idén nem szopatnak meg ezzel.
2021. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
60%
#27 őszinte részvétem! Az iskolát felesleges volt elvégezned.
2021. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
54%

#28 Azokhoz megyek akikkel alapból heti kontaktba vagyok.

Ennyit tán megengedhetek magamnak, nekem mostmár kurvára elegem volt ebből.

2021. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
46%

Akkor meg kéne tanulnod, hogy a "húsvéti locsolás" nem azonos a "húsvéti rokonlátogatással". De gondolom ez is kimaradt az általános iskolában, akár a számok, a közép iskolában haranggörbe azért nem került szóba, mert addig nem jutottál el.


NEM locsolkodni mész, azaz jársz házról házra versekkel és locsolkodsz, hanem meglátogatsz egy valakit, akivel napi kapcsolatban van. Hatalmas nagy különbség van!


Kifelé meg eladod, hogy locsolkodni mész. Hamis infó. Hamis tartalom. Hamis érvek. Hamis üzenet. Hamis mondanivaló.

2021. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!