Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti várjatok a Karácsonyt?

Ti várjatok a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Miért?

2019. nov. 11. 22:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem dolgozom Karácsony környékén, otthon pihentetek a családommal. Jó nyugiban együtt lenni.
2019. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Várom mert imádom az egészet! Mindent!
2019. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló:


Fogadd Őszinte Részvétemet! (Én is gyászolok az idén...)


Szabad érdeklődni, hogy Szülő, Nagyszülő, Házastárs/Élettárs vagy Gyermek elvesztéséről van szó?


(Persze ha nem túl fájdalmas a kérdésem...) Még mélyebb bánatot nem szeretnék okozni.


Ui: esetleg egy közeli Jó Barát/Ismerős ment el?

2019. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Egy kicsit. A hangulata miatt.
2019. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nagyon! Mindazért amit JELENT nekem. ;)
2019. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok szeretik felnőttként (gyerekként) a karácsonyt, akiknek (és sajnálom ha fáj) a családja olyanná tette, hogy egy igazi álomvilágot valósított meg.

Akinek nem, az vagy azt a tendenciát követi amit a szülei is mondtak hogy a karácsony egy nyűg, így ilyen hangulatban hogy is szerethetné meg?


Mindenki csak azt hozza amit tapasztalt és körülötte van.

Nem a karácsony a gáz, hanem a rosszul megélt családi hangulatok, helyzetek. Na az viszont nagyon gáz.

2019. nov. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kettős érzés.

Szeretem magát a karácsonyt,de az idei sz.r lesz. Menni kell majd rokonokhoz,akik ket ha meglátok,akkor elmegy az életkedvem,nem fér ki a pofájukon valami jó kívánság( de ha mégis,az is erőltetett), egyfolytában csak fényezik magukat,no meg a nő rokon nem lehet megmaradi melette,annyira bagós. Már most várom,hogy elmehessek majd 26.-án,ill. reménykedek,hogy valami oknál fogva ne induljunk el (pl : hóvihar)

2019. nov. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem. Idén valószínűleg mégjobban szétszakad a család
2019. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :/
2019. nov. 20. 22:11
 20/22 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló vagyok.


Aznap, mikor írtam, szintén egy közeli jó ismerős halála következett be (amit csak másnap tudtam meg.)


Most megint izgulok, mert nem érek el telefonon Valakit, akiről tudom, hogy nagyon beteg lett az utóbbi napokban. KIEMELTEN FONTOS ISMERETSÉGEM!


Ui: hát ennyire rövid ez az élet... (60-as és 70-es korosztály már távozóban a Földi Életből.) Remélem, egyszer elmúlik ez a fájdalom. :(

2019. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!