Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit gondolsz arról, hogy több...

Mit gondolsz arról, hogy több üzletben már elkezdték kipakolni az adventi, karácsonyi, mikulásos cuccokat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 18:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
A kötelező boltbajárásnál elviselem, de shoppingolni nem megyek és a plázákat is nagy ívben elkerülöm lassan.
2021. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Ostobaságnak tartom. Most inkább szép őszi dekorációt kellene kitenni. Szerencsére vannak normális kereskedők is. Szerintem a fantáziátlan üzlettulajdonosok azok, akik a karácsonyt gondolják az egyetlen lehetséges hívószónak a vásárlók felé, legszívesebben egész évben Mikulásokkal raknák tele a kirakatot.
2021. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%

Mit kéne gondolni? Minden évben így van.

És te mit gondolsz azokról, akik december 24-én este 8-kor veszik meg a karácsonyi ajándékokat?

2021. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%
Semmit. Ilyen tájban ez már szokványos üzleti fogás.
2021. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%
Számomra kiábrándító. Múlt hónap közepe táján (szeptember 15 körül) már sehol nem tudtam őszi dekorációt venni, mert már kirakták mindenhova a téli és a karácsonyi dolgokat.
2021. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Engem nem zavar. Imádom a karácsonyt, a telet, egész évben elviselném.
2021. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Meglepődtem. Nem szeretem. Most még őszi dolgokkal kellene foglalkozni. De annak örültem, hogy limitált szériás karácsonyi csokit tudtam venni, az évközben nincs. :D
2021. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Én imádom a karácsonyt, de ez már túlzás, nagyon ünneprontó. Elveszik a hangulata, mire ideér az ünnep. Ilyenkor még inkább őszi, Halloweeni dolgokat kellene árulni (nem mintha oda lennék a Halloweenért, de sok helyen egyre felkapottabb).
2021. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Mivel gyorsan eltelik egy hónap, novemberben, Halloween és Halottak napja után már nem bánom, jöhet. De szeptember közepén meg októbarben nagyon kiábrándító és túlzás, főleg úgy, hogy még az idő nyárias.
2021. okt. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben Angliában már volt a boltokban mikulás

Imádom a karácsonyt, de ettől falra mászoo

2021. okt. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!