Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit gondolsz arról, hogy több...

Mit gondolsz arról, hogy több üzletben már elkezdték kipakolni az adventi, karácsonyi, mikulásos cuccokat?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 18:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
14%
Ez legyen a legnagyobb problémád
2021. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%

Valamit nem értek. Egy kivételével mindenki a kérdésre felel, az pedig egyéni véleményre kíváncsi.

Ehhez képest, akinek nincs gondja vele, sárba pontozva, aki kifogásolja, az istenítve.

Más jellegű üzletben dolgozom (nem kereskedői vonalon), de már mi is a karácsonyra készülünk. Tetszik, vagy sem, a szép őszre apellálva nem jönnek be az emberek. Karácsonyi akciókra igen. Ez van.

2021. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

12


Miért nem lehet ősszel a szép őszre apellálni, és őszi akciókkal/díszekkel "csalogatni" a vásárlókat, vendégeket?

2021. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok marketinges. Erre nem tudok válaszolni. Személyes tapasztalatot osztottam csak meg. A divatszakmában ilyenkor már a jövő őszi módi a téma, ami hamarosan a boltokba is kerül.
2021. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
Kár, pedig érdekelt volna. :) Azért köszi a választ. :)
2021. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%
Angliában élek, és igen, itt már több helyen tele vannak a boltok karácsonyi cuccokkal. Én nem szeretem ezt, erőltetett és giccses.
2021. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
20%

Kint vannak, igen, és nem, nem zavar. Tényleg szánalmas, hogy csak az van istenítve, aki panaszkodik, aki meg nem, az le van húzva. Miért fáj egyeseknek, hogy valaki nem bosszankodik egy olyan dolgon, ami már évek óta megy és mellesleg egy (a legtöbb ember számára) kellemes időszakot idéz?

Nyilván azért kezdik el ilyen korán a bizniszt, mert megéri és mert a többségnek tetszik vagy legalábbis elfogadja.

2021. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21%
Az az igazság hogy más egyéb problémám is van, hogy most ezen akadjak fent.
2021. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

18


De azért még is fontosnak tartottad annyira, hogy "ideböfögj" egy ilyen bölcsességet :D :'D

2021. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Tudod kúltúrált emberek nem ezt a szót mondják erre, de hát miért is lepödők meg ezen. 😅
2021. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!