Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándéktippek huszonéves srácnak?

Ajándéktippek huszonéves srácnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mkinek a könyökén jön ki a téma, de szívesen venném, ha vki tudna segíteni. Öcsémről van szó, 21 éves srác. Én már megvettem az ajándékot (egy szép, minőségi noteszt kap meg egy felsőt), igazából anyukám van bajban. Meg is kérdezte, mit szeretne, erre azt mondta, lézernyomtatót (na, erre épp nincs pézünk, hitelt meg nem akarunk felvenni) meg vízipipát (azt meg elvből nem venne neki anyukám), mást nem is tudott mondani. Valószínű, vmi ruhát fog kapni meg egy tűzőgépet :D, mert arra szüksége van, de anya szeretne még adni neki vmit. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy lenne-e vkinek vmi nagyon egyedi ötlete. Ruhát fog kapni eleget, olvasni nem nagyon olvas (egyébként is csak Rejtőt, és most azt sem tud, mert nincs rá ideje), öngyújtója már van, kulcstartót nem akar, a megszokott kis ékszereit hordja, pénztárcája van minőségi, sál-sapka van, parfüm sem kell neki (úgy értem, van abból is pár itthon :D), saját pohara-bögréje van, a fényképes ajándékoktüól a hideg rázza, színházba-múzeumba nem szokott járni, mozit meg necces karácsony előtt szervezni :D, táskája is egészen új, minőségi írószerei is vannak (tehát díszbozos elegáns toll is kilőve)... cipő meg kabát kellene neki, de azt nélküle nem tudunk venni, és utál vásárolni. Túrázni szokott járni, de ahhoz is megvan mindene sztem (hálózsák, bádogbögre stb.). Na, egyéb ötletek? :D Lehetőleg olyan, amit Bp-n személyesen is meg lehet venni.
2011. dec. 9. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lopjátok el a kabátját. A férjemre is így vettünk újat: munkatársa be volt szervezve, a főnök is. Munkatárs átadta anyósnak a kabátot, a főnök meg nem hagyta kiverni a balhét.

Kerestünk neki egy hasonlót, és vettünk.

Cipőt pedig anyukám lábára próbáltuk másik éven, egyedül az ő cipője passzolt a férjem lábára.

2011. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet ez a kabátlopós dolog, de eléggé ki van nyúlva meg már van jó pár éves, nem biztos, hogy jó lenne a méret... aztán ez az egy kabátja van összesen, és napi szinten eljárkál, azért azt nem akarom, hogy megfázzon :D.
2011. dec. 9. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Utalvány egy ruhaboltba?

Abból tudna kabátot venni!

2011. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lézernyomtatót szeretne.. már 15 ezertől is kapható, ha csak azt veszitek meg neki, csak kikerülne, nem? szerintem ha már ezt szeretné.. :)
2011. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,olcsó lézernyomtató is van.Persze drága ha egy fő adja,de miért nem fogtok össze a többi közeli rokonokkal?Így többen lepnétek meg a nyomtatóval.Többfelé oszlik a pénz és így nem olyan drága.
2011. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, és bocs a késői válaszért. Végül is megvettük a lézernyomtatót (én is adtam bele :D). :).
2011. dec. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!