Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki, mit, kinek vesz karácsonyr...

Ki, mit, kinek vesz karácsonyra majd a családtagjainak?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit korai a kérdés de legalább valami tippet csenek a ti válaszaitokból.

2012. nov. 20. 09:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nővéremnek: pénzt. (Mert azt kér...)

Párjának: csokit, hímzett törölközőt.

Édesanyámnak: parfümöt.

Édesapámnak: zoknit.

Nagybátyámnak: ruhát.

Nagymamámnak: személyi riasztót.

Férjemnek: passz.

2012. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 klopusz ***** válasza:

Szia!


Idén a család minden tagja névre szóló díszpárnát kap ajándékba. A neveket én hímeztem keresztszemessel, plusz megvarrom a huzatokat - mindenkinek a kedvenc színével -, és kitömöm.


Nem túl olcsó, de még mindig kevesebb, mintha vennék valami fölösleges cuccot, na meg az én munkám is benne van.

2012. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Apumnak valamilyen különlege bort mert gyűjti őket.

Anyunak 1-2 önyvet mert imád olvasni

Hugomnak pedig sok pipere cuccot mert mindig az enyémet nyúlja le :)

2012. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mennyi pénzt adsz a nővérednek? És ezekből milyen értékben vásárolsz nekik és hányat?
2012. nov. 20. 09:46
 5/21 SzilKa ***** válasza:

Tárgyilag semmit nem ajándékozunk, inkább meghívjuk egymást ebédre/vacsorára, főzünk, sütögetünk és együtt töltjük az ünnepeket.

Ez a lényege az ünnepnek...

2012. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2-3 ezer forint között mozognak az ajándékok árai, de van, ami kevesebből is kijön. Tavaly 1500-ért nagyon finom anyuillatú parfümöt tudtam venni, ami tényleg tartós illat volt! A személyi riasztó szintén 1500 lesz most, a törölköző 2000 forint, a pénzbeli ajándék a nővéremnek 2000 forint. Édesapám nem érdemelne semmit, szóval olcsón szerzek jó minőségű zoknit neki. Egy-két finom, érdekes csokoládéval ki szoktam még egészíteni az ajándékokat, mert nagyon szegényesnek tűnne nélküle.
2012. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A bor az drága lesz mivel különlegeset szeretnék, egy köny is van 3-6 ezer ft között...hugomra olyan 3-4 ezer ft körül költök :)
2012. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én egyedül a férjemét tudom, a hobbijával kapcsolatos. A régóta vágyott kerekeket kapja meg a távirányítós autójára :)

Anyukámnak, tesómnak, apukámnak, anyósomnak szoktunk még ajándékot venni (sajnos nagyszüleim nem élnek már).

Anyósomnak lehetetlenség olyan ajándékot venni, aminek örül és tetszik neki, így évek óta kaparós sorsjegyet adunk neki, ennek tényleg örül :)

A többieknek még nem tudom mit vegyek :S

2012. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jah, és sógoromnak szoktunk még, de ő majd csak januárban jön haza (külföldön van), egyenlőre neki se tudom, hogy mit vegyünk :S
2012. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mivel elég rosszul állok anyagilag, és a fizetésem nagy részét most muszáj lesz magamra költenem ami megmarad így párommal megbeszéltük, hogy együtt töltjük az ünnepeket és örülünk egymásnak, esetleg valami jelképes 1000-2000 ft-os dolog belefér, szerintem egy könyv lesz az. Húgomra fogok a legtöbbet költeni szerintem mert neki szeretek ajándékot venni. Valami piperecuccot én is, mint az egyik válaszoló, mert abból sosem elég és mindig úgy örül neki :) Szüleimnek, nagymamámnak lehet, hogy most semmit, de ők ezt lelkemre is kötötték, hogyha lehet ne költsek rájuk, van mit befizetni.

Na és te kérdező? :)

21L

2012. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!