Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki, mit, kinek vesz karácsonyr...

Ki, mit, kinek vesz karácsonyra majd a családtagjainak?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit korai a kérdés de legalább valami tippet csenek a ti válaszaitokból.

2012. nov. 20. 09:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk előre megkapod valamiért az ajándékot és megtudod az árát mert veled vásárolja mert mondjuk olyan dolgot vesz ami el halaszthatatlan és nem vár karácsonyig hogy várjon vele mondjuk mert elszakadt az egyetlen cipőd vagy elromlott a vasaló gép vagy a mikró vagy a hűtő és ő pótolni akarja a hiányodat és veled veszi meg akkor természetesen akkor csak legyen a legolcsóbb dologról is szó amit vesz nektek akkor azt illő ugyan abban az árban csak mást ajándékozni. Ugye jól látom?
2012. nov. 20. 10:00
 12/21 anonim ***** válasza:
Idén majdnem mindenkinek könyvet veszek, meg 1-2 (olcsó) DVD-t.
2012. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem, a férjem ajándéka bazi drága, én mégsem szeretném, ha ennyit költene rám.

Na meg most egy diák, aki nem dolgozik és anyukája v esetleg a dolgozó párja veszi neki azt a cipőt, nem is tudná miből viszonozni azt az értéket. Meg ez nem is erről szól.

2012. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
És mi van olyankor ha van egy olyan családtag aki nem dolgozik a családban és soha nem is dolgozott és az utána járó pénzt is az anyja kezeli mert ő más mint mi. Ha előre tudom hogy tőle nem kapok semmit akkor mit vegyek neki aminek örülne is, múltkor deo készletet vettem neki egy táskával és fel sem bontotta nem is tudtam hogy nem használ illat termékeket.
2012. nov. 20. 10:05
 15/21 anonim ***** válasza:
Sosem igazítom az ajándékot a másikéhoz. Volt olyan, hogy drága ajándékokat vettünk. Most éppen olcsóakat tudunk. Akkor mi van? Semmi.
2012. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Tudd meg mit szeret.

Csak egy példát mondok, ha szereti pl. a Vin Diesel filmeket, netről le lehet tölteni nagyon sokat, összeállítasz neki egy pár DVD-nyi filmet.

2012. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Esetleg egy fogyatékos emberre gondolsz?

Neki ugyanúgy olyasmit vennék, aminek örülne.

2012. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én valahogy mindig úgy voltam vele hogy szégyellném ha nem tudnám olyan értékű ajándékot adni amilyent kaptam de hát ki lát bele a csomagba kibontás előtt. De úgy sem szeretnék járni hogy költök rá 8-10 000 forintot és kapok cserébe 1 tábla csokit vagy még azt se. Mert ha azt nézzük akkor van hova tenni a pénzt. És azért egy szép függönnynek az ember saját magának is örül látja hogy valamire el ment a pénz látszata van, éppen ezért van nálunk úgy hogy az egyik évben drágábbat a másikban olcóbbat kap de mindig olyat amit tud használni. Mert jártam úgy hogy volt anyósomnak vettem cserepes virágot akkor elfogatta reggel este meg vissza adta mert 2 volt így belőle neki.
2012. nov. 20. 10:15
 19/21 anonim ***** válasza:

Páromnak ,parfüm ,borotvahab és édesség

Édesanyámnak, édesség ,derékmelegitő,vitaminnok

Apósnak, sörike és borotvahab

Barátnémnak édesség ,karácsonyi gyertya,gyerekeinek( 3 van neki:)édesség, és saját készítésű ajándékot is adok ami kis illatósító,és mézes gyümölcs:)

2012. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Butaság belemenni ebbe a "legalább olyan érték, mint amit kapok"-dologba.

Így lesznek minden évben egyre nagyobb és nagyobb ajándékok. Meg nehogy már az érték számítson...

2012. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!