Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan viselitek a rosszindula...

Hogyan viselitek a rosszindulatú családtagotokat ünnepekkor?

Figyelt kérdés
Karácsonykor ugye együtt van a család, ti mit tesztek hogy gyomorideg nélkül átvészeljétek azt a napot amit a rokon veletek tölt?

2012. dec. 12. 08:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Nem kell meghívni és ennyi.
2012. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Vagy ha valami miatt(pl. azért,mert ő a házastársad - értsd:férjed,feleséged szülője) akkor virtuális füldugó be, és ne halld meg, amit mond...
2012. dec. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk minden karácsony egy szenvedés mert apám imád veszekedni a tesói meg belemennek és kezdôdik a cirkusz.... én ilyenkor felmegyek a vendégszobába egy üveg piával és egy doboz cigivel és lesz.rom ôket 20/L
2012. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mosolygunk, és nem vesszük észre a megjegyzéseit. Nehéz, de nem lehet mit tenni.
2012. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 SzilKa ***** válasza:
Akármit mond, egyik fülemen be, másikon ki...
2012. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen rokonom van, akit semmiképpen nem lehetséges kihagyni az ünnepből, annyira közeli rokon, de nem az a vészes kategória. Tehát ha kellemetlenkedik, akkor le lehet állítani röviden és gyorsan.
2012. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
89%

Nálunk a nagynéném a "mumus", mert ő mindig mindent jobban tud és neki soha semmi nem jó úgy ahogy van.

Én minden "kedves" megjegyzésén vigyorgok csak és helyeselek, hogy persze, mindenben igaza van. Ettől egy idő után annyira feldühödik, hogy a legtöbbször még ebéd, de legkésőbb vacsora előtt kimenti magát valami indokkal és hazamegy.

Amíg 5 évvel ezelőtt ki nem próbáltam ezt a taktikát minden családi összejövetel hatalmas vitába fulladt. Eleinte csak én viselkedtem így vele, de szépen lassan a család többi tagja is csatlakozott.

2012. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem megyek a közelükbe,nem hivom őket.
2012. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nézz át rajta, meg se halld ,amit mond.Elvégre együtt van a család,és ilyenkor békének meg szeretetnek kellene lennie (ha már máskor nem..).Ha tudod, kerüld.


Vagy hozd kellemetlen helyzetbe (jó, nyilván nem kell botrányt csinálni), éreztesd vele, hogy nemkívánatos személy...az még jobb, ha más is utálja és néha-néha becsúszik egy sértő megjegyzés..amin Te látványosan tudsz mulatni :).

2012. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk hála a jó égnek nyílt rosszindulat nincs karácsonyi ebédkor, csak a háttérben... én ezért nem szereten az apai ágon tölteni a karácsonyt, mert mki jópofizik, de közben meg apróságok miatt mondták el sunyinak meg tolvajnak anyát jogtalanul (az volt, hogy nagyanyám meghalt, ott volt a tor a házában, kaja után persze a nagybátyámék mint a vércse, rávetették magukat a cuccokra, hogy ők vigyék el a legjobbakat... aztán nagybátyám felesége, amilyen okos volt, abban a porcelánedényben csomagolt nekünk sütit, amit még el akart vinni... aztán kiderült, hogy át akartak vágni pénzzel, mert a nagybátyám számlájára került a nagyanyám pénze, amiből mi is örököltünk volna, apa kérdőre vonta, erre nagybátyám nem tudott mit mondani, gondolta, inkább visszatámadt, és hepciáskodva követelte vissza az edényt, ami szte a felesége jogos tulajdona, és anya ellopta... no comment), apa nagybátyjának a felesége meg kékült arccal verte az asztalt és ordított meg mindennek elmondta anyát, amikor anyukámmal beszélgetett, hogy márpedig az anyóst mkinek tisztelnie KELL, mert életet adott a párjának, akármilyen gennyláda is (ő is az a típus egyébként)...

na már most, én meg úgy vagyok vele, hogy akkor legyen vita, veszekedés, vagy ne jöjjünk össze, mert ez az egy napra mki bűbájos a másikkal és műmosollyal vigyorog c. többfelvonásos dráma, na ettől hányni tudnék.

2012. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!