Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan viselitek a rosszindula...

Hogyan viselitek a rosszindulatú családtagotokat ünnepekkor?

Figyelt kérdés
Karácsonykor ugye együtt van a család, ti mit tesztek hogy gyomorideg nélkül átvészeljétek azt a napot amit a rokon veletek tölt?

2012. dec. 12. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam - egyébként meg el kell engedni a fül mellett az összes piszkálódását, nem kell neki felelni "jól van, Mama/Kati/Pityuka, értjük", átterelni másra a témát, mással kell beszélgetni.
2012. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én meg azt vallom, a karácsony a szeretet ünnepe, tehát akit nem szeretek, azt nem látogatom meg, nem leszek sem kétszínű, sem álságos
2012. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nem bírom a jópofizást meg a lenézést sem. Így idén nem rokonozunk. Én nem teszem magam ki semmilyen rossznak. Csak a közeliekkel találkozom (szülők, nagyszülők). Miért feszüljek be valakik miatt egy egész napra?
2012. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egyszerű

fél óránként lehúzok minimum feles szilvát

2017. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!