Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülők, mit gondoltok?

Szülők, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy még messze van a karaácsony, de ln pont az a típus vagyok aki a karácsonyért él és hal :))) , tehát már ilyenkor gondolkodomaz ajándékokon :)) ,amit mindig kézzel csinálok :)) , csak már ilyenkor el kell kezdeni mert 10en vagyunk testvérek :)) ,viszont az lenne a kérdése hogy arra gondoltam, hogy veszek egy világtérképet és ahol voltunk oda ragasztok egy képet :)) , Szerintetek ez jó ötelet ? Eddig mi volt a legjobb ajándék amit kaptatok ? És tuodm hogy a szülök mindig mindennek örülnek de olyat szeretnék adni aminek tényleg örülnek.... :)

2016. okt. 8. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
10-en vagytok testvérek. Szerintem a szüleitek legjobban egy nyugodt hétvégének örülnének, amikor nem kell 10 gyerek után szaladni, lehet délig aludni, egész nap lustálkodni. Fizessétek be őket valami welnessbe.
2016. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen igen :)) szoktunk nekik ilyet adni :)) , már két tesómamúgy egyetemen van , tehát csak nolycan vagyunk itthon :)
2016. okt. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!