Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Te mit kaptál a szüleidtől...

Te mit kaptál a szüleidtől karácsonyra?

Figyelt kérdés

én anyámtól még semmit

apámtól édességet



2016. dec. 25. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem ajándékozunk, idén viszont kaptunk egy ajándékutalványt x összeggel egy adott wellness szállodába, amit a jövő évben kell letölteni, amikor mi szeretnénk. 3 főre, lányunkkal megyünk. Felnőttek vagyunk már természetesen, és nagyon jól esett. :)
2016. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
79%

Több apróságot (pici könyv féleség,pulcsi, zokni,körömreszelő meg ilyesmik) és még 50€-t ami kb 16-17ezer forintba jönne ki. És jövőhéten jön meg az új teló,amit 2 évente ki lehet venni,én azt is karácsonyi ajándéknak számítom.

Most szerintem elég sokat kaptam,még soha nem kaptam ennyit...

L

2016. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Húgommal közösen kaptunk egy varrógépet :)
2016. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
Semmit, nem ünnepeljük a karácsonyt. Egyébként sincs mit ünnepelni, amíg ennyi hajléktalan meg szegény ember van Magyarországon. A gyermekotthonok, hajléktalanszállók meg tömve vannak. Én annak örülök, ha együtt lehetek a szeretteimmel, és együtt tölthetünk egy kis időt.
2016. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
A szüleimtől közösen egy telefont kaptam.:)
2016. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Apától pénzt.

Anyától egy süti hordozót, és pizzatepsit, mivel Anyával élek, és ha valamire szükségem van, akkor megkapom, ha tényleg kell, így ilyenkor se kapok olyan hű, de nagy dolgot, hisz folyamatosan mindig megkapom.

2016. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Könyveket és ruhaféleségeket:) 18 L
2016. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Apámtól tusfürdő szettet.

Anyától autórádiót,egyedi rendszámtáblát(Nehezen ismerkedsz?Koccanjunk!)és kulcstartó a nevemmel.

2017. dec. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!