Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor minden évben...

Karácsonykor minden évben valami szörnyűség történik velem. Hogy lehetne ezt megszűntetni?

Figyelt kérdés
Szeretném én is átélni a karácsony hangulatát. De sosem tudom mert ameddig visszaemlékszem mindig történt valami borzalom. Sorolom évente mi volt: calici vírus miatt végig hánytam a 3 napot. Infuenza miatt ágyban kellett maradnom. Aztán arcidegbénulás, máskor sok éves kapcsolat utáni szakítás, másik évben olyan erős menstruáció, hogy felkelni sem tudtam, egyszer megvakult 24.re hírtelen az anyám (pár hét múlva szerencsére elmúlt), 2 éve egy súlyos betegségem kezdődött el 24.én ezt félre diagnosztizálta 2 orvos. Név szerint Karácsony A. szakorvos és Karácsony E. háziorvos. Majdnem meghaltam miattuk. Majd mikor már úgy tűnt meggyógyultam épp most decemberben a karácsonyi dekorációt tettem fel mikor éreztem, hogy baj van. Megműtöttek. Az egész karácsonyt a kórházban töltöttem. És most jön a legjobb. A szobatársamat Karácsonynénak hívták! Tudom, hogy ez már hihetetlen de tényleg igaz. Rettegek mi lesz jövőre. Segítsetek! Hogy lehet megtörni ezt az " átkot"? Már egy karácsonyfás zoknit sem merek felvenni mert félek, hogy eltörik benne a lábam. 😣

2018. febr. 20. 00:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
A karácsonyfát csak szilveszterkor állítsd fel, és újévkor legyen az ajándékozás. Ne ünnepeld meg az idén a karácsonyt karácsonykor.
2018. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%
Kamu
2018. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

De a Karácsonyt nem lehet megünnepelni máskor. :( A szenteste hangulata az csak aznap van.

Utolsó! Mi kamu??? Hát képzeld én sem hinném el ha nem velem történt volna! Ezért is érzem már átoknak az egészet. Ha már nem tudsz semmi használható tanácsot adni, talán nem kéne meghazudtolni a másikat. Lehet te szórakozol ilyesmikkel, de más nem olyan mint te és valós problémákkal küzd! Szeretném túlélni az idei karácsonyt!

2018. febr. 20. 19:00
 14/28 A kérdező kommentje:
11. ha úgy vesszük most is ez volt, mert csak 26.án engedtek ki a kórházból. Mondjuk a karácsonyfát már nem állítottuk fel.
2018. febr. 20. 19:02
 15/28 anonim ***** válasza:
51%
Hát, nézd, a 3 Karácsony nevezetű szereplő miatt, valóban kamugyanús a sztori. Ha mégsem, akkor ez már szinte az ezotéria rovatba való történet.
2018. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégis megpróbálom komolyan venni, akkor is inkább csak ilyen "ezotériás" tippem lenne: "rástresszelsz" a Karácsonyra és bevonzod a bajt. A szüleid összeveszése előtt is rossz volt minden Karácsony, vagy csak azóta?
2018. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hazudni, így ez elég rosszul esik. A szüleim válása előtt úgy emlékszem szépek voltak a karácsonyok. Bár akkor még nagyon pici voltam. Még utána is volt 1-2 szép ünnep aztán soha többet.
2018. febr. 21. 07:36
 18/28 anonim ***** válasza:

lehet, hogy annyira stresszelsz már a karácsony gondolatától, hogy vonzod a bajt!

Próbálj meg a szép gyerekkori emlékeidre koncentrálni, ha a karácsony felmerül. Amikor együtt volt a család, kicsi voltál és egy csodaként élted meg, amikor megkaptad álmaid ajándékát, stb! :)

2018. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Mindig erre gondolok...és ezt az érzést próbálom átélni....de csak a csapás jön helyette. Mi az, hogy bevonzok valamit? Ezt mindenki használja de van valami valós vagy tudományos magyarázata a dolognak? Mert nekem ez a ne gondolj a fehér elefántra effektus. Nevonzom....?....ha ezt mondogatja mindenki akkor majd attól fogok rettegni, hogy nevonzom. Ennek mi értelme?
2018. febr. 22. 00:38
 20/28 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy mániát csináltál ebből. És elég erős, orvosra tartozna, azért írtam, hogy nem tudok segíteni, azt is tudom, hogy orvosra nem mindenkinek van lehetősége - mert nem gyógyszer kellene hanem terápiával kioldani. Azt jelenti, hogy meg akarsz szabadulni, de nem tudsz ettől és a rossz módszereiddel egyre jobban belekötöd a tudatodat ebbe a jelenségbe - ez az "átok" és te csinálod.

Annyit tudsz egyénileg tenni, hogy megpróbálsz a jelenbe érkezni. Tehát nem a "karácsonyon" fantáziálni - az majd lesz, ahogy lesz -, hanem: itt és most mi van? mi a feladatom? kivel kell beszélem?

itt és most.

2018. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!