Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Azok akik várják a karácsonyt...

Azok akik várják a karácsonyt (! ) Nektek mik a terveitek az ünnepre?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom, 17nap van vissza:)


Hogyan készültök rá?

Ajándékoztok?

Mit főztök, süttök?

Dekort raktok ki a házra, vagy a házba?

Milyen lesz a fa?

Mézeskalács házikó?

Kedvenc karácsonyi film?


Minden részlet érdekel:)


Akik NEM szeretik és nem is várják a karácsonyt azok NE írjanak.


2018. dec. 7. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egész családban a legkisebb(korban is meg amúgy is) és a legrosszabb is. Ezért mindig vmi poénossal készülök, hogy feldobjam őket.

Tavaly pl robbanó dobozt csináltam, idén idióta ajándékokkal lepem meg a családomat.

Kis családi körben ajándékozunk csak, mivel nincsenek kisebb gyerekek, nem nagyon adunk a rokonoknak, illetve utóbbi időben a család egy részével nem vagyunk jóban, szóval legfeljebb vmi kisajándékot kapnak.

Főzni általában szok lenni töltött káposzta és húsleves meg kacsasült, sütni pedig én mindig mézeskalácsot és hókiflit csinálok, a nagynénémékkel "cserélünk", ők meg hoznak sajtos rudacskát meg bejglit.

Díszítésnek mi az ablakokra teszünk öntapadós ablakdíszt, csillagok, hópelyhek, nálam van egy kisvonat-ajándékokkal is.

A fa, hát most nem igazán tudom, mert mint mondtam, tavaly beütött a krach, így nem tudom, de a díszek az én kérésemre kékek-arany. Tavaly piros-fehér volt.

Kedvenc karácsonyi film, hát mindig mást nézünk, mert itthon már mindenki agyfrászt kap szegény Kevintől, hiába mondtam, hogy "Kevin nélkül nincs karácsony", ők nem hittek nekem.

Szenteste későn mindig lemegyünk családi kutyasétára, ez a legkedvencebb részem:) Mert amúgy mindig én sétáltatom egyedül, elvégre enyém a blöki, de ilyenkor mindenki jön.

25-26 csak vagyunk mint a befőtt, lazulunk, filmezünk, zene szól meg stb, társasjáték, ha rá tudom venni őket, meg ilyesmi, illetve rokonlátogatási.

Kb ennyi.

17/L

2018. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:))
2018. dec. 11. 08:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Családos vagyok, 3 kislányom van (7, 5, 2.5 évesek).

A dekorációt már 2 hete megcsináltuk kívül-belül.


Mézeskalácsot most sütöttünk a hétvégén a gyerekekkel. Igazából nem nagyon szoktuk enni, de díszíteni imádják. Házikót nem szoktunk csinálni.


Csak 24-n vagyunk itthon, a másik két napon nagy- és dédszülőknél vagyunk, szerencsére utazni nem kell, egy településen élünk.

Gesztenyekrémleves, mézes-narancsos csirke, sült lazac, aszalt szilvával töltött sertésszűz a menü, krumplisalátával.

Sütinek mézes krémest, tiramisut szoktam csinálni. A bejglit édesanyám csinálja nekünk is.


A fát 23-n éjszaka szoktuk díszíteni a férjemmel, miután a lányok elaludtak. A reggeli arcukat imádom, amikor meglátják a fát. Nordmannt szoktunk venni, 170-180 cm magas szokott lenni kb. Ajándékozás este van.


Mivel nagy a család, ezért meg lett beszélve már jó pár éve, hogy csak a gyerekek kapnak. Mi tényleg azért ülünk össze, hogy jót beszélgessünk, együnk együtt.

Szüleimnek, férjem szüleinek veszünk ajándékot, meg a nagyszülőknek. Ezek már megvannak, a gyerekeké is.


Kedvenc karácsonyi filmem a Karácsonyi vakáció, Igazából szerelem, és a Reszkessetek betörők 1-2.

2018. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A Ti karácsonyotok is nagyon szuperül hangzik köszi a választ:)
2018. dec. 12. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!