Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nektek rosszul esne, ha...

Nektek rosszul esne, ha névnapotokon összesen 4 ember köszöntene fel titeket?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a legjobb barátnőm, a háromból 2 testvérem, és egy volt barátnőm/osztálytársam köszöntött fel. A szüleim, a másik tesóm, és a többi barát és családtag, illetve a párom valahogy elfelejtette.

Túlélem, nem ez a legnagyobb problémám, de ti mit szólnátok? Nektek ez mennyire fontos?

Mert nekem nem a legfontosabb ünnepek egyike, csak elgondolkoztam rajta és hát... Elég vegyesek az érzéseim.


2018. jan. 31. 12:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ahogy egyébként születésnapokon sem magát a születést ünneplik, hanem azt, aki azon a napon született.
2018. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Most mondták a Tv-ben, hogy Svájcban lehet, hogy eltörlik a névnapokat, mert az adminisztráció miatt egyszerűbb számokaat használni..XD
2018. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de én utálom a névnapot és tök feleslegesnek tartom. Mindig cikinek érzem a felköszöntést is, főleg hogy olyan nevem van, ami sokáig benne se volt a naptárban. Szóval nekem még az a 4 ember is sok lenne és egyáltalán nem veszem magamra, ha valaki elfelejti.
2018. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem rosszul esne, rosszul is szokott. Mert Bálintnak hívnak és mivel valentín nap van, olyankor senkise velem foglalkozik. Mert hogy az tök természetes, hogy engem úgy hívnak. Mindenki tudja hogy ez a nevem, mégse köszönt fel szinte senki ://
2018. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb gondom, nem is vagyok megsértődve, nem esett rosszul, csak furcsa, és elgondolkoztam ezen, mert mi tartunk névnapot, mennek a körüzenetek, hogy kit kell köszönteni, nehogy valaki elfelejtse, mi erre mindig figyelünk mióta az eszemet tudom, és gondoltam megkérdezlek titeket, hogy mennyire tulajdonítotok jelentőséget a dolognak. Ennyiről szólt.

Köszönöm a válaszokat! :)

2018. febr. 1. 14:52
 26/29 anonim válasza:
hulyesegnek tartom a nevnapot es nem szoktam igazan unnepelni. Tavaly el is feledkeztem rola es csak akkor jutott eszembe mikor 2 baratnom felkoszontott
2018. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ketten szoktak felköszönteni (nagynéném és anyós, utóbbi még virágot is ad), nekem bőven elég, nulla is elég lenne. Nem tartom fontosnak a névnapokat. Nekik még a szülinapjukat sem tudom, mindig elfelejtem, semmi érzékem hozzá. A saját névnapomat mindig elfelejtem, a születésnapomat általában nem. De nem ünnep, csak van, tortám sem szokott lenni (viszont az év sok napján tortázom, ami nekem így okés).
2018. febr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Én sosem tudom, hogy február 2.-án vagy 3.-án van e, a dátumhoz közeledve szoktam megnézni. (Balázs vagyok)

Így nem is várom el senkitől, hogy tudja hogy mikor van.

Amit leírták abban inkább az zavarna, hogy a párom és a szüleim nem köszöntötték fel, mintsem amennyiség.

2018. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Fel kell nőni, nem függeni ilyesmitől. :)
2018. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!