Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti hogy érzitek? Milyen lesz...

Ti hogy érzitek? Milyen lesz a 2018as évetek?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy nagyon rossz lesz.

2017 az egyik legjobb évem volt, tuti hogy rosszabb lesz a 2018. Főleg úgy, hogy tudom, hogy a barátaimat el fogom veszíteni, mert több száz kilométerre fognak költözni és szét fog esni a csapat. És mivel a 2017 sikerekben gazdag volt, így a 2018ban semmi sikerességet nem látok előre. Újra visszacsöppenek a szürke hétköznapokba (folyamatos műszakba) és ez fog menni egész éven.

Még el se kezdődött a 2018 de már depis hangulatom van és tudom mi lesz az éven, vagy is mi várható.


Ti hogy érzitek? Milyen lesz 2018as éved?


2018. jan. 2. 14:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én azon gondolkodtam közben, hogy EDDIG milyen volt (január 18. este van, mikor ezeket a sorokat írom.)


Semmi extra változás nem történt még a tavalyihoz évhez képest az életemben.


Vajon másoknak hogyan alakulhatott a hónap első fele...?! Lenne kedve valakinek mesélni? :)

2018. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én el szerettem volna menni dolgozni, eddig mindenhol elutasítottak, szerencsére a héten felvettek két helyre is, hétfőn kezdek. Jobb lett volna előbb, de még mindig nem késő.
2018. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Sok Sikert Kívánok és Szerencsés Beilleszkedést a Csapatba!


11-es válaszoló.

2018. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Eddig nem rossz. El telt már 3 hét. Hűű... gyorsan elment. Mintha tegnap lett volna szilveszter :D


A barátokkal továbbra is találkozok, melóban sincs semmi változás.. csak telnek a napok egymás után, ugyan olyan szinte mindegyik. De kíváncsi leszek év végén mit fogok mondani, és hogyan fogom értékelni az évet, majd ünnepelni a szilvesztert.

Azért fogok inni, mert olyan szar volt az év, vagy azért mert nagyszerű év volt. :)

2018. jan. 21. 22:27
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem most kezd igazán beérni a 2018-as év. (Május 27.-én írom ezeket a sorokat.)


Amit tavaly elmulasztottam, azt most sikeresen be tudom pótolni. (Szakadék szélén álló párkapcsolat helyrehozatala. Egyre kevesebb a nézeteltérés, megnyugtató kompromisszumok sorozata...)


Van más is, akinek jól alakultak a dolgai az eltelt közel 5 hónapban...? :)

2018. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is írtam már ide még január elején.


Szerencsére eddig minden a terveim szerint alakult, igaz hogy csúszott a dolog 2 hónapot mert közbe jöttek problémák, de a lényeg hogy amit akartam azt elértem, és rengeteg új dolog került bele az életembe aminek csak örülök és meg is becsülöm.


2017 es évem amolyan semmilyen volt a borzalmas 2016 os évem kiheveréséről szólt leginkább. Most nyáron még lesznek számomra új kihívások amit nagyon várok, és remélem az év hátralévő része is jól fog alakulni.

2018. máj. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Február óta kétszer volt arcüreggyulladásom, az antibiotikumkezelés után egy hónapig nem tudtam semmit megemészteni rendesen, ráadásul helyre sem jött rendesen, folyamatosan váladékozik. A sulit lehet otthagyom, semmi életem nincsen mostanság, de legalább találtam olyan munkát amiből össze tudtam szedni annyit hogy le tudjak lépni nyárra külföldre több mint egy hónapra gondolkodni hogy mihez kezdjek az életemmel. Nem várok csodát, de örülnék neki.
2018. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Hát végül is, nem indult rosszul, január gyorsan elment, februárban átkerültem másik munkakörbe, így többet találkozhattam a barátokkal. De most megint vissza fogok kerülni több műszakba, pont nyárra, ezért megint kevesebbet találkozok velük, de számomra meglepően gyorsan eltelt 5 hónap.


Bár nagyon gondolkozok, hogy jövőre otthagyom a munkámat és elmegyek még valamit kitanulni. Egyre többet gondolok rá, csak nem igazán döntöttem el, hogy mit szeretnék még kitanulni. De mindenképpen, mivel lassan kifutok az időből, és nem akarok a jelenlegi munkámban 40 évet lehúzni több műszakban, egy helyen. Amíg lehet, összeszedni egy kis pénzt jövő ilyen korig aztán belevágni egy újba.

2018. máj. 28. 20:36
 19/20 anonim ***** válasza:

November közepe van (17.-e, déli órák.)


Eddig meglehetősen vegyes tapasztalataim vannak. (De összességében sokkal nehezebb volt ez az év, mint az előző.)

2018. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Durván van egy hónap az évből.

A barátok megmaradtak, annak ellenére, hogy voltak akik elköltöztek, de napi szinten tartjuk a kapcsolatot.

Nem volt eddig rossz év, de meg sem közelíti a 2017-et. Egy kellemes átlagos évnek mondanám ezt a 2018-at, hacsak nem fog valami drasztikus változás bekövetkezni az utolsó egy hónapban.

2018. nov. 25. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!