Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mindenhol van ilyen valentin...

Mindenhol van ilyen valentin napi ostobaság?

Figyelt kérdés
Amikor iskolás voltam volt, kötelező ajándékozás, ostoba szerelmes levelek. Igazából ez is arról szól mint a karácsony, pénzhajtás. Mellé pedig boostolhatják az osztály szépe/menője egóját hogy mennyi szerelmes levelet kap, ja meg ilyenkor nő az öngyilkossági ráta is. Ha rajtam múlna kizárnám az összes ajándékozósdit az intézményekből, akik ajándékozni akarnak egymásnak megtehetik azon kívűl, nem kell szítani a feszültséget feleslegesen.
2023. febr. 14. 10:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenhol, afrikai bennszülött törzseknél például nincsen.
2023. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt. Unokahúgoméknak gimiben van, de önkéntes alapon. Senkinek nem tartanak fegyvert a fejéhez, hogy de küldjön valakinek akkor is, ha nem akar.
2023. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2.Remek, nekünk általános iskolában muszáj volt csokit osztogatni.
2023. febr. 14. 11:00
 4/21 Metionin ***** válasza:
92%
Lemaradtam, nekünk semmi ilyesmi nem volt szerencsére. A kolinkban viszont volt ilyen vicces Kupidó szokás, egy srác beöltözött (vagyis levetkőzött) Kupidónak és vele lehetett ajándékot, csokit meg levelet küldeni kolin belül ha valaki tetszett vagy sokszor a párok de jó barátok is küldtek egymásnak. Azon mindig jókat röhögtünk, mert minden "címen" megkínálták Kupidót és a végére már elég instabil állapotba került :D de ez is önkéntes volt, csak az küldött aki akart.
2023. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hallottam ilyenről, hogy lenne ilyen.

Mármint gimiben volt ilyen alulról jövő szerveződés (azaz diákok szervezték és bonyolították le) hogy volt egy láda, bedobsz egy cetlit ráírva, hogy kinek üzensz és mit, és voltak "futárok" akik szóban átadták az üzenetet az adott személynek. Így lehetett ugye szép üzeneteket küldeni annak akinek akartál. A trollokat és gyökereket persze kiszűrték, az ő üzeneteik nem értek célba.

Deeee hasonló alapon volt versküldő szolgálat is a költészet napján.


De az intézménynek ehhez semmi köz enem volt, ezt az eggészet a diákok szervezték, a tanárok max támogatták, ha tetszett nekik.

2023. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
#3: Dehogy volt muszáj, ne hazudj már.
2023. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6.Te voltál ott vagy én te két agysejtes?
2023. febr. 14. 11:48
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Erősen biztos vagyok benne, hogy egyikünk sem
2023. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen az iskolában.
2023. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még csak hasonló sem volt kötelező. Egyszer az egyik srác hozott be minden lánynak, nőnek virágot nő napra, de azt is magától. Jól esett, kedves gesztus.
2023. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!