Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mindenhol van ilyen valentin...

Mindenhol van ilyen valentin napi ostobaság?

Figyelt kérdés
Amikor iskolás voltam volt, kötelező ajándékozás, ostoba szerelmes levelek. Igazából ez is arról szól mint a karácsony, pénzhajtás. Mellé pedig boostolhatják az osztály szépe/menője egóját hogy mennyi szerelmes levelet kap, ja meg ilyenkor nő az öngyilkossági ráta is. Ha rajtam múlna kizárnám az összes ajándékozósdit az intézményekből, akik ajándékozni akarnak egymásnak megtehetik azon kívűl, nem kell szítani a feszültséget feleslegesen.
2023. febr. 14. 10:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként hogy köteleznek ilyesmire? Mi történik, ha nem veszel benne részt?

Kötelező szerlemesnek lenned valakibe? Kötelező megvallanod mert mások az tmondták? Hagyjuk már...

2023. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Szánalmas kis hazudozó hülyegyerek vagy. Lehet, hogy többek között ezért is utáltak a többiek?
2023. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%

"Ha rajtam múlna kizárnám az összes ajándékozósdit az intézményekből, akik ajándékozni akarnak egymásnak megtehetik azon kívűl, nem kell szítani a feszültséget feleslegesen."


Teljesen egyet értek. Nálunk gimiben megcsinálta az egyik hülyegyerek, hogy minden lánynak ajándékozott 1 csokit, csak nekem nem. Nagyszünetben bement az osztályterembe, és minden lány asztalára letette (valami kisebb fajta szelet csoki volt). Mi utáltuk egymást vele, mint a szart, volt egy afférunk hatodikban (nyolcosztályos gimi volt). Akkor még neki állt feljebb, utána levegőnek néztük egymást. Nem is a csoki, mert leszarom, de az idióta anyja is maximálisan asszisztált ehhez. Ő hozta be a suliba a csokikat a fiacskájának szünetben, hogy rakja szét, és pont a lány létszám mínusz 1 darabot hozott. Nagyobb öröme ne legyen. Most már röhögök rajta 28 évesen, de az ilyeneknek ne az iskola legyen a színtere, és ne az ajándékozást használja fel az ilyenre.

2023. febr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
13-as vagyok, mármint ez anno nőnapra volt.
2023. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van, én agyfaxot kapok már a karácsonyi húzástól is (illetve kaptam). N/23
2023. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Metionin ***** válasza:
76%
13. Nálunk a mikulásos húzós hülyeség volt ilyen, azt is tiltani kéne a pcsába.
2023. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

Attól még, hogy valami nem tetszik, nem kell elrontani mások dolgát.

Fel lehet ám állni és mondani, hogy "én ebben nem szeretnék részt venni, kellemetlennek érzem".

Ja, hog ynem tetted? hát bocs. Néma gyereknek...

2023. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak karácsonykor volt, húzás. De abban is csak az vett részt, aki akart. Így nem volt senkinek sem kellemetlen vagy teher. Középiskolában. Általánosban semmi ilyen nem volt. Ja, de. Akkor anyák napjára rajzoltunk vagy készítettünk valamit. De azt szerettük csinálni.
2023. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező ajádnékozás nem volt nálunk ilyenkor. A "menő" srácok vettek nagyon kreatívan vörös rózsát és odaadták a "menő" csajoknak, akik gyakran több virággal is mentek haza. :D

Majd ugyanez a forgatókönyv megismétlődött 3 hét múlva nőnapon is.

De ez még a 2000-es évek. :))

2023. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#13: egy 15 éves ilyen apró esemény azóta is ennyire kísért? Azért az durva.
2023. febr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!