Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Ezen az ünnepen fel kell...

Ezen az ünnepen fel kell köszönteni a családot?

Figyelt kérdés
Tegnap volt Valentin nap ami elvileg a szerelmesek napjának tartják a szerelmesek vesznek egymásnak apróságot.Ismerőseim körében viszont az anya a gyerekeit is meglepte illetve még az anyjának is küldött boldog Valentin napot feliratú tortát.Ez természetes vagy ez már túlzás?
2018. febr. 15. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem ünnep, kicsit el vagy tájolva, ez csak egy divat. A karácsony ünnep, meg a húsvét.
2018. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem, ez marhaság. A Valentin- nap elvileg a szerelmesek napja, erre lett "kitalálva".
2018. febr. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
9# De hát akkor mé' nincs pálinka világnapja? Akkor fel tudnám köszönteni Gusztit.
2018. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy természetes vagy túlzás. Ahány ház, annyi szokás.
2018. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#10 - Mert az triviális, hogy mindenki keresztény, ugye? Így nyilvánvalóan mindenki számára hamvadó szerda volt és szintén teljesen magától értetődő, hogy "Senkit nem szoktak ilyenkor felköszönteni". Igazi keresztényi hozzáállás. Félreértés ne essék, én is csak a páromat köszöntöttem fel Valentin nap alkalmából, de amit te írtál az kicsit erős.
2018. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Pontosan utolsó. Imádom a keresztényeket.. Az összes vallástol viszketek..
2018. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ez a szerelmesek napja, nem a szeretet megünneplése. Arra van sok-sok más ünnep.

Hülyeség családnak mondani!

2018. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy családon belül náluk ez természetes. Valószínűleg nem is a "szerelem jegyében" küldözgetnek tortát egymásnak, hanem csak a családi szeretet miatt, hogy gondolnak egymásra, és még egy "nem odavágó" ünnepben is küldenek egymásnak ajándékot. Lehet, hogy egyszerűen szeretnek ünnepelni, mert akkor a család együtt van és adhatnak egymásnak valamit.


Máshogy nem tudom értelmezni.

2018. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!