Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ti mennétek nyaralni idén...

Ti mennétek nyaralni idén Egyiptomba?

Figyelt kérdés
Miért vagy miért nem? Van itt olyan aki megy is?

2016. máj. 28. 00:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván találni olcsóbbat is, de olyan áron amennyiből egy öt csillagos szállodába mehetünk teljes ellátással, annyiból máshol csak egy közepes helyre tudnánk. Majdnem fél áron lehet most menni oda amit kinéztünk, mint eredetileg, ezzel próbálják csábítani az embereket gondolom, mert sokan félnek. Annak az esélye hogy bármilyen támadás áldozatai legyünk annyira minimális, hogy ettől nem érdemes félni, inkább azon gondolkozok, hogy nem történhet-e bármi az országban, ami miatt esetleg nem tudunk visszarepülni, és kinnragadunk. Szerintetek? Ilyenkor mi lenne?
2016. máj. 28. 14:13
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Valamit valamiért. Olcsó nyaralás - nagy kockázat. Én biztos nem mennék, mert ott rettegnék a parton hogy mikor jön egy fejkendős allahot kiabáló géppuskás.
2016. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%
#11 Én attól nem tartanék. Mennyiért láttál 5*-os szállodát?
2016. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Kb. 170 ezer fejenként, repülővel, mindennel együtt.
2016. máj. 28. 19:31
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Se korábban, se most nem vonz a parton fetrengés gondolata, de ha nem jártam volna be korábban az országot most biztos mennék hátizsákkal, pl. lekompozni Asszuánig. Az garantált, hogy a korábbi (akkor is tűrhető mennyiségű) turistaszám töredéke lesz most idén és sokkal jobb alkupozícióból indulsz mindig.
2016. máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Én korábban sem értettem, hogy mi a vonzó Egyiptomban. Ok, vannak ókori műemlékek, bár szerintem az átlag turista ebből max. a parasztvakítás látja, a tengerparton dögleni egy hetet viszont nem látom sok értelmét.
2016. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

utolsó


én elsüllyednék szégyenemben a helyedben


az ókor 7 csodája közül az utolsó éppen maradt Egyiptomban van.

Gondolom el sem tudod képzelni milyen egy 3000 éves piramis belsejében egyedül mászkálni

A parton döglést én sem tartom semmire, soha nem is csináltam.

Javaslom neked nézd tovább a két népbutító szennycsatornát a TV-ben, pont neked valók.

2016. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Igen a piramisokat én is nagyon szívesen megnézném, de félek hogy nem júliusban lenne erre a legmegfelelőbb alkalom. Főleg a búvárkodás érdekelne, úgy tudom a Vörös tenger élővilága a legszebb a környéken.
2016. máj. 29. 13:57
 19/27 anonim ***** válasza:
Én linkeltem a kanadai külügy oldalát neked amire totál vicces reakció született, na mindegy, de miért nem ezzel kezdted? Olcsón és biztonságosan a Vörös-tengerben Aqabában lehet búvárkodni, a Turkish egy átszállással odavisz. Megnézheted Petrát ha már Jordániában vagy és ha még régebbi dolgokra vágysz, Izrael ott a határ túloldalán. Nekem visszataszító volt a jordániaiak eszelős turistalehúzó viselkedése de hát aki Egyiptomba készül annak minden bizonnyal ezzel nincs baja. Akinek van, az Eilatba megy inkább... én Eilatot nagyon szeretem, nyugdíjas koromra ha minden összejön szeretnék egy házat venni és ott telelni.
2016. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én menni akarok idén Kairóba, csak nem nyáron, mert olyankor itt is meleg van, akkor már inkább meghosszabbítom a nyaramat és megyek ősszel :)
2016. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!