Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Ti mennétek nyaralni idén...

Ti mennétek nyaralni idén Egyiptomba?

Figyelt kérdés
Miért vagy miért nem? Van itt olyan aki megy is?

2016. máj. 28. 00:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Gondolom el sem tudod képzelni milyen egy 3000 éves piramis belsejében egyedül mászkálni "


Aha, egyedül...


Miért kellene elsűllyednem szégyenemben, csak mert nem szeretném tömegben, élvezhetetlenül végignézni az ókori világ egyik csodáját? Mert nekem annyit nem ér a dolog. Bár ha mennék, inkább most mennék, mert a terrorveszély miatt talán kevesebb a turista.

2016. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"Javaslom neked nézd tovább a két népbutító szennycsatornát a TV-ben, pont neked valók."


2005 óta egyáltapán nem nézek TV-t, de a hozzád hasonló prolikkal ellentétben nem azért, hogy elmondhassam,.hanem mert az internet korában nem látom értelmét. És a piramisokról lehet, hogy többet tudok, mint a hozzád hasonló pózolósok, annak ellenére, hogy nem jártam ott, és egyelőre nem is tervezem.

2016. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Igen :) megyek is!


Minden orszagba tortennek rossz dolgok, fele nem igaz amit Egyiptomrol osszehordanak.


Last

Minute tok jokat ki lehet fogni

Jo nyaralast:)

2016. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek! :) Majd leírom hogy milyen volt :)
2016. jún. 3. 22:21
 25/27 anonim válasza:

Mi tavaly voltunk,nagyon tuti hely.Még biztos vissza fogunk menni!!Most a babaprojekt miatt marad ki pár év...Ha nem gyarapodna a család,már mennénk.

Egyébként a sok beszarinak....Nem muszály ám menni Egyiptomba...nyugodtan lehet menni Brüsszelbe,Párizsba....Párizsba egész évbe terrorkészültség van...az mennyivel jobb,mint Egyiptom??Majd felrobbansz a reptéren,koncerten,akárhol....USA-ba is lehet menni nyugodtan,nemrég is csak 50 embert nyírt ki egy a sok barom közül,a teljes lakosság jelentős részének van teljesen legálisan fegyvere...Az aztán rohadtul biztonságos!!

Idiótaság az egész.Ennyi erővel soha nem szabad menni sehova,elüt egy autó,leszúrnak,a Józsefvárosba is aki bement,még nem jött ki,mert mindenkit leszúrkál a kisebbség...

Ilyen gondolkodásmóddal ki se mozduljon senki a lakásából...De oda meg betörnek,az se jó....

Nyugodtan menj Egyiptomba,csodaszép hely!!! :):)

2016. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én sem mennék mostanában, a politikai rendszerük labilis és a hadsereg nem tud megvédeni az egyéb fegyveres csoportoktól. Talán ha nagyon sok hely lenne, amelyek között eloszlanak a turisták, akkor mennék, de így, hogy pont a legérdekesebb látnivalók és a legismertebb nyaralóhelyek közelében gyilkolásznak, így kizárt.


Franciaországba előbb mennék, de pl. Párizst elkerülném nagy ívben.

2016. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Mi jövő vasárnap megyünk Egyiptomba. Egyszer élünk... :) Már kétszer voltam amúgy, és eddig mindgig hazatértem. De megjegyezném, hogy jó tizen évvel ezelőtt is volt egy hasonló támadás Luxorban. Szerencsére sokakat nem riasztott el.A "tengerparti lustálkodásról" csak annyit, hogy szinte egész nap úszni a korallzátonyok felett az élővilágot csodálva, szerintem semmiképpen nem lustálkodás.Már csak ha az úszás részére gondolok sem az.
2016. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!