Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy orosz csajjal leveleztem...

Hajduati86 kérdése:

Egy orosz csajjal leveleztem meg skypoltam és ő szeretett volna Mo. -ra jönni le is írta a menetrendet de nem jött el hol lehet érdeklődni hogy el-e jött és szerintetek a nagykövetségen kiadnak-e valami információt róla?

Figyelt kérdés

#Ferihegy #Aeroflot #Moszkva-Budapest
2016. nov. 8. 22:35
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Elkuldte a menetrendet? :') aztan megse szallt le a deli buszrol?
2016. nov. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Igen ennyire hiszékeny vagyok ezt szeretted volna hallani.Van barátod egyébként te is jól kihasználhatnál küldhetek fotót szerinted hogy nézek ki?Ha érdekel írhatsz privátot.
2016. nov. 9. 09:48
 13/42 A kérdező kommentje:
De szerintetek az orosz nagykövetségen milyen adatokat adhatnak ki ha rákérdezek hogy el-e jött?Tudom ez áverés ami lehet igaz de ez a lány más mint a többi orosz lány átvert engem sajnos ami még mindig fáj de neki volt célja azzal a pénzzel,megcsináltatta az útlevelét szerintem csak nem ide jött mivel tudja az angol nyelvet meg van egy szép hivatása meg rendkívülien okos is.Meg azóta mióta nem levelezünk ez már 2 hónap egysze sem járt fenn a rátalálszon.Szerintem dolgozik valahol lelt magának egy jóvágású pasit és élnek szépen.Mert egyébként egy nagyon rendes lány sok nehézség volt az életében meghalt az anyja ezt biztos ess tudom mert küldött a mostohaanyjáról meg a mostohatestvéreiről fotót akik még gyerekek.Lehet hogy átvert volna akkor is ha nem nem bántom meg de lehet amiatt nem jött el.De sajnos bevallom nem tudtam volna megadni egy ilyen lánynak amit szeretne,mert mindenben jobb nálam.Nem vagyok egy nagy csajozós habár viszonylag jóképű vagyok de nem egy nagydumás.Nem akarom védeni őt de mondott ő is egyik levelében igazságokat.Hogy az orosz lányok a külföldiek számára csak játékszerek meg hogy hányan elhagyják az országot és nem térnek vissza.Meg az elején szerette volna hogy elmenjek hozzá de nekem nem volt pénzem sajnos meg nem beszélem se az angolt se az oroszt amin tudtunk volna kommunikálni.
2016. nov. 9. 13:54
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, az a baj, hogy nagyon hiszékeny is vagy, meg tapsztalatlan is. Meg sajnos butácska. Ez egy átverős dolog, csinálják orosz lány nevén, meg afrikai szerencsétlenek nevén. Természetesen ezek nem létező személyek és a pénzt akarják kiénekelni a zsebedből. Gondolom a személyazonosságát nem tudtad ellenőrizni, így mégis, mi alapján kérdezősködnél bárhol is? Fogadd el, hogy átvertek. Ez legyen a tanulópénzed.
2016. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem létező személyek megvan a neve is meg hogy hol lakik de most nincs rá módom hogy elutazzak de hiszékeny vagyok próbálom meglátni mindenkiben a jót.
2016. nov. 9. 15:34
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Ember, én meg Irina Jakovljenko vagyok, Szentpetyerszburg, Blagodatnaja ulica 24. Elhiszed? Átvertek. Ennyi.
2016. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező javaslom keress fel egy orvost es kezeltesd magad mert ez már klinikai eset!
2016. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Van egy fényképem amin rajta van a neve egy hivatalos dokumentumon.Meg egy ismerősöm beszélt vele skypon.
2016. nov. 9. 16:33
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Mar ne is haragudj,de melyik részét nem érted annak a szónak hogy ÁTVERTEK!?
2016. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Istenem, nem lehetsz ennyire jóindulatú, kérdező! Ezt már tényleg úgy hívják: hülye!!!

Hivatalos dokumentumot? Skypeon mutogatja az igazolványát? És tudjátok, hogy kell annak kinéznie? Meg tudtok egy igazit egy hamisítottól különböztetni? Figyelj, nekem nem akarsz pénzt küldeni?

2016. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!