Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy orosz csajjal leveleztem...

Hajduati86 kérdése:

Egy orosz csajjal leveleztem meg skypoltam és ő szeretett volna Mo. -ra jönni le is írta a menetrendet de nem jött el hol lehet érdeklődni hogy el-e jött és szerintetek a nagykövetségen kiadnak-e valami információt róla?

Figyelt kérdés

#Ferihegy #Aeroflot #Moszkva-Budapest
2016. nov. 8. 22:35
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
De ez egy egyetemi dokumentum amin a neve meg az arcképe szerepel,jó átvert a csaj de nem kell mindenféle összeesküvés elméletet látni benne.Te egyébként lány vagy,hol laksz bocs de neked nem küldök pénzt,habár ki tudja.
2016. nov. 9. 17:37
 22/42 anonim ***** válasza:

"Istenem, nem lehetsz ennyire jóindulatú, kérdező"


Ez nem joindulat!Nevezzük nevén:a kerdező annyira buta mint a föld!És a legszomorúbb hogy még büszke is rá!Ami meg még ettől is rosszabb,hogy még ide is jön reklamozni

2016. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok semmire büszke csak azt szeretném tudni hogy ki vert át a lány vagy valaki az ő nevében te ezt úgy se fogod megérteni,ti mind csak ítelkezni tudtok ahelyett hogy segítenétek mert a mai világban mindenki csak letapossa a másikat egyik magyar megenné a másikat,a másik dolog meg nem tűröm meg ezt a hangnemet meg a sok puszta beszédet,világos apafej ha nem tudsz segíteni akkor fogdd be a pofádat.
2016. nov. 9. 22:30
 24/42 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem milyen segítségre vársz!
2016. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Főleg attól várok aki levelezgetett vagy skypolt vele egyeztetni szeretném a dolgokat mert van egy érzésem a rátalálsz.hu-n több emberrel is felvette a kapcsolatot.Mondjuk az a csávó aki beszélt vele skypon nem volt valami túl segítőkész csak felületesen mondott el dolgokat.Akik ismerik az ál Irinát a faceről közöttük is van olyan akikkel emailezgetett az igazi Irina láttam a hozzászólásokban csak ők éppúgy mint én az elején össze vannak zavarodva és mikor rájuk írtam még arra se méltók hogy megnézzék.Ez az ügy annyira bonyolult csak tudod nekem tudnom kell az igazságot hogy meg tudjam érteni és túl tudjak lépni,amúgy köszönöm a figyelmességed és segítőkészséged kedves vagy.
2016. nov. 9. 23:53
 26/42 anonim ***** válasza:
Ember! Értsd meg, hogy van egy ilyen átvágás, ami elterjedt a neten. ( a sok másik mellett) Így szereznek pénzt a hozzád hasonló férfiaktól. Elmondja, hogy nagyon rossz neki, nagyon beléd szeretett és jönne ő, de nincs pénze. Én is belefutottam ilyenbe, csak nem orosz volt. Amikor azt mondtam, hogy OK, akkor küldöm a repjegyet, azt írta, hogy jajj, az nem jó, ő akarja megvenni. Érdekes, utána már nem írogatott. Mikor tanuljátok meg végre, hogy semmiért nem fizetek előre? Se nőért, sem autóért, semmiért !! Hallottál pl. az ún. nigériai levelekről? Az is egy ilyen csalás volt. Legalább ezt olvas már el: [link]
2016. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Jól van sajnos az ilyen dolgoknak még akkor nem néztem utánna 3-4 hónappal ezelőtt mert el sem tudtam képzelni,biztos vagyok benne hogy megcsináltatta az útlevelét csak hát miért is éppen Mo.-t választaná célpontul és most jöhetsz azzal hogy átvert ami igaz sajna de én levelezgettem vele nem te tehát jobban tudom.Egyébként arra valaki tudna felelni hogy milyen információkat adhatnak ki egy nagykövetségen ha tudom az illető nevét és hogy hol lakik plusz a levelezgetéseket bemutatva mit mondhatnak el nekem az illető kilétével kapcsolatban vagy hogy folyamodott-e vízumért.
2016. nov. 10. 09:56
 28/42 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra, hogy nem vagy hatóság, semmit nem fognak kiadni. Rendőrségen kell feljelentened, de nem fognak nagyon foglalkozni Veled, maximum ha már több ilyen károsult is jelentkezett. Ezt megtudhatod a rendőrségen. Azt meg hidd már el, hogy nem akart senki sehová utazni, csak pénzt szerzett így.
2016. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Öregem,esküszöm ide már kár írni bármit is,mert te frankón beteg vagy!


"es most jöhetsz azzal hogy átvert ami igaz sajna de én levelezgettem vele nem te tehát jobban tudom"


Megis mit tudsz te jobban?Mit tudsz egyaltalan?Megmondom én:SEMMIT!!Egy kamu néven kamu sztorival atvertek ami te csont nélkül be is vettél!Es ami a legviccesebb hogy még véded is ezt az embert!Abban is biztos vagyok az irományaid alapjan,hogy magadnak egyebkent meg mindig nem ismerted be téged úgy megszivattak ahogy arra nincs szó!Nekünk ugyan leirtad,hogy jó..atvertek...oké!De ez nagy valoszinüséggel csak azert van,hogy jó hagyjunk már békén,haladjunk!


A nagykövetsegen is mit akarsz csinalni?Bemenni erdeklődni egy nem létező szemely es annak a vilagban nem létező mozgása után?!

Úgy elhajtanak onnan mint a magzatvizet.....miután betegre röhögték magukat a sztorid meg a naivságod miatt!

Meg mondjuk azert eleg erdekes egy vilag lenne ha ez igy működne hogy vadidegen ember bemegy utanam erdeklodni a nagykovetsegre,es azok erdemi informaciot adnak rolam neki!

2016. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Kerdezo, latom meg mindig nem tudod felfogni, hogy egy nem letezo emberrel leveleztel. Irina akarki nem egy letezo szemely.
2016. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!