Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy orosz csajjal leveleztem...

Hajduati86 kérdése:

Egy orosz csajjal leveleztem meg skypoltam és ő szeretett volna Mo. -ra jönni le is írta a menetrendet de nem jött el hol lehet érdeklődni hogy el-e jött és szerintetek a nagykövetségen kiadnak-e valami információt róla?

Figyelt kérdés

#Ferihegy #Aeroflot #Moszkva-Budapest
2016. nov. 8. 22:35
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:
*el jött-e :*
2016. dec. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen csalos torteneteket hallok mindig azon gondolkodom hogy leteznek olyan emberek akiket at lehet verni? Itt a konkret pelda. Gondolom kerdezo a "lany" tenyleg jol bant a szavakkal, egy hamis eletkepet alakitott ki amibe te beleszerettel. Ha gondolod lehetek en a kovetkezo orosz lany, kialakitok egy szemelyiseget, jo kis kepeket szerzek meg papirokat, jol banok a szavakkal es belemszerethetsz. Sajnos fizikailag nem tudunk talalkozni, de egy hamis alomkepet kialakitva talan jobbak lesznek a napjaid hogy "egy csinos, okos orosz lannyal" levelezel. Viccet felreteve remelem nem kuldtel penzt. A nagykovetsegre pedig ne menj el, ha az orosz lany tenyleg letezett volna, akkor sem adnanak ki adatokat neked mivel nem kozeli hozzatartozod.
2016. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!