Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy orosz csajjal leveleztem...

Hajduati86 kérdése:

Egy orosz csajjal leveleztem meg skypoltam és ő szeretett volna Mo. -ra jönni le is írta a menetrendet de nem jött el hol lehet érdeklődni hogy el-e jött és szerintetek a nagykövetségen kiadnak-e valami információt róla?

Figyelt kérdés

#Ferihegy #Aeroflot #Moszkva-Budapest
2016. nov. 8. 22:35
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem létező személy?Az egyik ismerősöm aki nem nagyon segítőkész beszélt vele skypeon meg vannak hivatalos dokumentumok neki is meg nekem is róla meg az egyetemről ahol tanult.
2016. nov. 10. 13:49
 32/42 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el. Nem azt mondta senki, hogy egy szellemmel beszéltél. Csak azt, hogy a név és a személy nem egyeztett. Amúgy ha nem tudsz semmilyen nyelven, hogy beszélgettél meg leveleztél vele? És aki látta, az ismeri az orosz iskolai papírokat? Most már én is azt mondom, reménytelenül idióta vagy, ne haragudj. Mi a fenét akarsz egyáltalán?
2016. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Orosz nyelven az alapfokot elértem 1.5 hónap alatt az ő kedvéért és értek a dokumentumokhoz.Na mindegy ti ezt úgyse fogjátok érteni akinek meg van belelátása a dolgokba az meg nem akar segíteni,sajnos.
2016. nov. 10. 14:10
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező mondd hogy valami mentalis betegsegben szenvedsz,vagy valamilyen fogyatékkal élsz!Mert ugy talán el tudjuk nezni ezt az ertelmi szinvonalat amit kepviselsz.......mert ez alulról eppen karcolja a nullát!
2016. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Akkor röviden a tényeket fogllajuk össze. Javítsd, ahol rosszul értettem:

összeismerkedtél egy randis oldalon egy szép orosz lánnyal. aki szegény beléd szeretett, de mivel pénze nem volt utazni, kért tőled. te küldtél neki, amiután eltűnt. Te meg azt hiszed, hogy a KGB elrabolta:) vagy egy gazdagabb pasashoz utazott inkább helyetted. Most ki akarod deríteni, hogy kapott-e vízumot és beutazott-e az országba.

2016. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Nem egészen hiszem azt hogy elrabolták vagy ilyesmi de nem vagyok egyébként egy nagy csajozós típus csak rosszul esett hogy ennyire megbántott pedig még orvosi állást is kerítettem volna neki mert a főnököm testvére főorvos itt Tatabányán.Én miatta jöttem fel Kárpátaljáról ide folgozni.Meg aztán írogattam itt a hülyeségeket hogy nem fogok tudni szállást keresni addigra amíg eljön már mielőtt jött volna 12 óra éjszakázás után eléggé megbántottam.Ami után írt egy elég komoly levelet amiben sok igazság volt.Ebben majdnem 100 % ig biztos vagyok hogy megcsináltatta az útlevelét de hogy melyik országba utazott el mivel tudja az angol nyelvet azt nem tudom.Nem hiszek már én se az ilyen internetszerelmekben,de eléggé jól tudok a szavakkal bánni meg szerintem jóképűnek is tartott ami igaz is nem voltam sajnos mindig az nem azt mondom hogy belémszeretett,mert így interneten keresztül nem lehet,de valamit kezdett érezni irántam ezt kikövetkeztettem egyes mondataiból,csak sajnos nem vagyunk vele egy szinten mert én eléggé elszúrtam az életem rengeteg egészségügyi problémám volt az életben ami eléggé megviselt ezért ne ítélkezzen senki a másik felett mert senki nem tudja milyen az én bőrömben lenni még a mai napig is sok problémám van amit mrg kell oldanom.Ő pedig egy borzasztóan gyönyörű és rendkívülien okos lány.Igaz sajna hogy az édesanyját elveszítette 10 évesen ami egy lány még egy fiú számára is egy hatalmas fájdalom de ő talpra tudott állni keményen tanult 6 éven át megtanulta az angolt,egyébként minden tiszteletem az övé.Meg azok a fotók amiket küldött szép helyeken még hogy az oroszok nem tudnak élni,mulattni mi elbujhatunk mellettük százszor és kulturáltan,jókedvvel nem nagyképűen én meg végképp elmehetek mindetek mellett aludni.Egy ilyen lány bármit megkaphat vagy bárkit nem pont én kellek neki pedig annyira szerettem volna az a férfi lenni aki méltó hozzá.És tegnap múlt 2 hónapja hogy nem ír nekem.De még mindig fáj hogy ennyire megbántott,de egyszer úgyis fogok vele találkozni,ezért szeretném tudni azt hogy hol van és hálás vagyok annak aki próbál vagy tud segíteni és nem ítélkezni és elítélni engem.Ez lenne a tortenet.Köszönöm hogy meghallgattatok és próbáltok segíteni.
2016. nov. 10. 16:40
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező! Mikor érted meg, hogy át vagy verve? Nem fogsz te azzal a lánnyal sosem találkozni. És ha a Kárpátaljáról származol, hogyan nembeszélsz jól oroszul?? Másik: ha a lány fantasztikus helyeken volt és fotózkodot, ők tudnak ugyanis igazán csak élni, akkor miért jelentett volna neki problémát az iratok és a pénz megszerzése? És a legfontosabb: küldtél neki pénzt??
2016. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem érted. Ezek erre szakosodott kis csoportok. Sok helyen vannak. Oroszországban tragikus sorsú széplányok, Nigériában kigyúrt testű mélyszegénységben élő fiatal fiúknak adják ki magukat a legtöbbször. Megalkotnak egy személyiséget (azt nehezen hiszem el, hogy alapfokú orosz tudással képről megmondaná bárki is, hogy egy irat hamis vagy eredeti-e), felregisztrálnak olyan oldalakra, ahol főleg külföldiek vannak, és várják a palimadarakat, akiket akár hónapokig is hülyítenek, hogy kellő bizalmat építsenek ki velük (nem te vagy az egyetlen projekt ezért lényegtelen, hogy belőled épp mikor lesz pénz). Ezért írtam, hogy nem létező személy. Valaki írogatott neked, de nem "Irina", hanem az a valaki, aki őt kitalálta, és hozzátett néhány képet, meg egy szerkesztett személyit. Hiába is keresnéd őt, nem létezik.
2016. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
100%
Csak kíváncsiságból: mennyi pénzt küldtél neki?
2016. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kepzeljetek el, hogy a kerdezo ugyanugy dont az orszag sorsarol a szavazataval, mint a tobbiek!
2016. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!