Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek mit mondjak a...

Szerintetek mit mondjak a szüleimnek? (Utazás)

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem elutazok Japánba legalább egy hónapra. Régóta érdekel már és elég sok helyet ki is néztem ahova mindenképpen el szeretnék látogatni. 25 éves vagyok és szégyen nem szégyen eddig mindig a családdal, általában a szüleimmel utaztam mindenhova mikor pihenni mentünk. Viszont most olyan kedvem van, hogy egyedül szeretnék menni, egyedül utazgatni kicsit nyugodtan kötöttségek nélkül anélkül, hogy bárkihez is bármilyen formában kötve lennék. A kérdés pedig az lenne, hogy mit mondjak a szüleimnek, hova tűnök el ennyi időre. Elsőre eddig azt tanácsolták akiket megkérdeztem, hogy fogjam munkaügyre, csak ezzel az a probléma, hogy a családi vállalkozásban dolgozom, így ez pont nem jó. Az igazat meg semmiképpen nem akarom megmondani mert nem akarom, hogy sértődés legyen belőle. Valakinek valami jó ötlet?

2017. jan. 12. 17:25
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Elmagyaráznád pontosan, hogy ebben mi az életképtelenség? Az, hogy egyedül akarok elutazni a bolygó másik oldalára?
2017. jan. 12. 18:48
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem ez !De most ha ezt frankón el kell magyaraznom akkor inkabb hagyjuk,mert ugysrm fogod erteni.....
2017. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mondd meg az igazat. És ha a szüleid nagyon menni akarnának veled, esetleg, ha neked is tetszik ez az ötlet ajánld fel, hogy később kimehetnek hozzád mondjuk 1 hétre. Így ők se sértődnek meg és te is javarészt egyedül leszel.
2017. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem szívesen mondom, de ha annyi eszed van, hogy egy életviteli problémát utazási rovatba írsz ki, akkor valószínűleg még a kertkapuig sem fogsz eljutni.

Amúgy az értelmi fejlettséged megfelel egy 14 évesének.

Ha kérdés, ha nem kérdés, számomra úgy tűnik.

2017. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nyugi, már leszerveztem az egészet, úgyhogy el fogok jutni. Amúgy meg két mérnöki diplomával amiből az egyik MsC szerintem kicsit magasabb értelmi szintet képviselek mint te.
2017. jan. 12. 20:20
 16/22 anonim ***** válasza:
92%
Mérnökire már minden idiótát felvesznek? Akkor tényleg nagyon hiányszakma lehet.
2017. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Az értelmi szintet nem feltétlen diplomában mérik....
2017. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#16


Igen, de ők az első félév után kihullanak.

2017. jan. 12. 20:39
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

25 evesen boven egyedul jartam nyaralni a hugommal, nem a szulokkel. Megmondtuk hogy hova menyunk es mikor es kesz. Felnott ember vagy, senkinek semmi beleszolasa hova mesz, kihez, mikor, kivel.

Most komolyan, az a problemad, hogy megsertodnenek? Hat ok sem varhatjak el, hogy meg 45 eves korodban is veluk menj mindenhova. Azt mondom semmikepp se talalj ki valami hazugsagot, mert ha az egyszer valahogy kiderul, na akkor fognak igazan megsertodni, es akkor mar okuk is lesz ra. Allj a sarkadra vegre, es csinald azt amit te akarsz, ne azt amit masok elvarnak toled. Nem fugghetsz orokke masok velemenyetol es elvarasaitol.

2017. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%

Egy ismerősöm két hétre külföldre ment nyaralni, és nem szólt róla a szüleinek. Ezalatt a szülei keresték valami miatt és sehogy sem tudták elérni. Arra jött haza, hogy a szülei bejelentést tettek a rendőrségen, és a rendőrök betörték a lakása ajtaját.


Csatlakozom ahhoz a csoporthoz akik azt mondják, hogy mondd el az igazat. 25 évesen nem kell magyarázkodni senkinek.

2017. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!