Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek mit mondjak a...

Szerintetek mit mondjak a szüleimnek? (Utazás)

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem elutazok Japánba legalább egy hónapra. Régóta érdekel már és elég sok helyet ki is néztem ahova mindenképpen el szeretnék látogatni. 25 éves vagyok és szégyen nem szégyen eddig mindig a családdal, általában a szüleimmel utaztam mindenhova mikor pihenni mentünk. Viszont most olyan kedvem van, hogy egyedül szeretnék menni, egyedül utazgatni kicsit nyugodtan kötöttségek nélkül anélkül, hogy bárkihez is bármilyen formában kötve lennék. A kérdés pedig az lenne, hogy mit mondjak a szüleimnek, hova tűnök el ennyi időre. Elsőre eddig azt tanácsolták akiket megkérdeztem, hogy fogjam munkaügyre, csak ezzel az a probléma, hogy a családi vállalkozásban dolgozom, így ez pont nem jó. Az igazat meg semmiképpen nem akarom megmondani mert nem akarom, hogy sértődés legyen belőle. Valakinek valami jó ötlet?

2017. jan. 12. 17:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%
Te jó isten, sokunk 25 évesen (na jó, én 26 voltam) már saját lakásban él, időnként találkozva a szülőkkel. (31 évesen pedig már kivándoroltam.) Egy hónapon, ha ennyit kell rugózni ott nagyon, nagyon baj.
2017. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha már megszervezted, akkor már jóideje titkolózol eleve. Senkivel nem is beszéltél a tervekről és a szervezésről, vagy csak a családot rekesztetted ki? Mert akkor már rég visszajutott így is.


Ha nő vagy, nem is jó ötlet egyedül menni.


Mindegy mit találsz ki, csak baj lesz az ilyen robbantásokból. Nem is hibáztathatod őket.

2017. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!