Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 4 éves gyerekkel merjek-e...

4 éves gyerekkel merjek-e nekivágni Indiának?

Figyelt kérdés
Féléve 200 euróért találtam jegyet Indiába, és az olcsóságán felbuzdulva azonnal megvettem. Utólag tájékozodtam a potenciális veszélyekről: malária, Dengue-láz, cholera... Nincs rengeteg pénzem, hogy drága szállodákban, külön autóval járjam be Indiát. Coughsurfinggel, vonattal, busszal, magunkra...Ti bevállalnátok egy ilyen útat??? Főleg aki volt Indiában.

2017. júl. 16. 00:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ott is élnek gyerekek. Igen, kell védőoltás, de egy 4 éves gyerek nem idióta. El lehet neki mondani, hogy mit szabad és mit nem. Van kézfertőtlenítő és mindenféle csodaszer. Örülnék, ha mehetnénk.
2017. júl. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyi baron van AZ orszagban mint akik ITT irogatnak Minden hulyeseget ugy hogu allitom AZT sem tudjak hol van India hat nagyon szomoru
2017. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

"Ha egy kendot kotok a fejemre, es a leheto legcsunyabbnak probalok kinezni, akkor talan nem kotnek belenk?"


Nem azért erőszakolnak meg nőket, mert jól néznek ki. Az áldozat védtelensége, kiszolgáltatottsága izgatja az erőszakolót.

2017. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mi a fene ***** válasza:
79%
Én hagynám veszni a 200 eurót.Még magyar vonatokon se leányálom utazni ekkora gyerekkel, de ha muszály, max.1.5 órát jó, ha kibir. Halgass a tapasztaltabbakra.
2017. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Esélytelen. Az egyik legrosszabb ország utazási, higiéniás és egészségügyi szempontból, én felnőttként sem mennék sem egyedül sem társasan. Isten őrizz 4 éves gyerekkel, 4 évessel én Bécsbe nem mennék ki...
2017. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha még érdekel.20 hónapos gyerekemmel repültem Indiába. Ö is fél indiai,meglátogattuk a a nagyszülöket,voltam vele a Dalai Lámánál. Azóta 5 alkalommal volt ott,most repül egyedül Punjabba,én pedig Tamil Naduba.Szeretek ott lenni,beszélem a hindit, de óvatos vagyok így is.
2017. szept. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!