Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tényleg senki (még ismerőseite...

Tényleg senki (még ismerőseitek sem) nem akar úgy eljutni ezen országokba, mint Japánba, Kínába, vagy Indiába? Ezek: Vietnám, Indonézia, Thaiföld. Akár csak ezek egyikébe, akár mindháromba?

Figyelt kérdés

Olyan csodálatos helyeknek tartom ezeket, hogy én örömmel jutnék el ezen három ország akár egyikébe, akár mind a háromba is!

Ha már a Távol-Kelet a cél, ezek az úticélok senki fantáziáját nem mozgatják meg, hogy szívesen és boldogan menne el csak ide? Tehát nem kizárólag Kínába, nem kizárólag csak Japánba?

Se lány, se fiú, se nő, se férfi?



2020. szept. 9. 09:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Mind a haromban voltam.
2020. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Ezt jól látjátok, tényleg gigalol itt valaki, méghozzá a sok önjelölt rettentően átlátszó tizenéves kisgyerek, aki kizárólag unalmát tölteni jár fel a gyakorira válaszadás helyett. ;)


Tudni igazából SEMMIT nem tud a számára teljesen vadidegenről, de a kérdés megválaszolása helyett offtopik "jósnői" idegenekbe "belelátó" (ja, nem) képességekkel megátkozott ideböfögésre bezzeg van energiájuk.


GyakoriIttMindenkiMindenkinekAlaptalanulAzŐsellensége.hu - én így "szeretlek".


Fogalmatok sincs még most se miért írtam ki a kérdést ugye? Még csak lövésetek sincs róla valójában?

Hát ha ti teljesen alaptalanul így viselkedtek egy ismeretlennel, most már nem is fogjátok megtudni. :))


Írjátok amit csak akartok, megmosolyogni való nagyon gyermeteg infantilizmusotok soha többé nem jut már el hozzám, törlöm a kérdést a listámból. Marakodjon ez a sok kis tündi-bündi tinike tovább egymással - de immáron nélkülem! :DDD

2020. szept. 9. 12:57
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom hogy tinik írnának itt neked. Én magam részéről a 39-et taposom...Írtál egy kérdést ami alsó hangon is hülyeség, de ennek ellenére többen is megválaszoltuk értelmesen. Már amennyire lehet, hiszen hülye kérdésre hülye válasz...

...és igazából nem is vagyunk kíváncsiak rá hogy miért írtad ki a választ. Pont magasról teszünk a te fantáziáidra. 😀

2020. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

12: igen, te vagy itt a főokos, aki úgy teszi fel a kérdést, hogy kb. meg se lehessen érteni....


:-DDD

2020. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én 55 vagyok, messze nem tini. És írtam 2-3 választ is.
2020. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A kérdésedben szereplő összes országban jártam, összesen nagyjából 6 hónapot töltöttem el ezeken a helyeken. Mind a hat hely abszolút turistás, nyilván Kelet-Indonéziát leszámítva, de kevesen akarnak úgy kóvályogni Raja Ampatban, hogy 3 napokat kell kompozni, 8 szigetet megkerülve, mire eljutsz A-ból B-be. Amúgy megéri, számomra az egyik legkedvesebb szeglet a világon, de aki 10-15 napos utakat tervez, annak nyilván sokkal egyszerűbb a szuperfejlett Japánban utazni, mint mondjuk valahol Nyugat-Bengálban.

A higiéniai dolgokra amúgy annyit tudnék mondani több hozzászólónak, hogy Vietnámba meg Thaiföldre lehet menni nyugodtan, bőven elég fejlett helyek ahhoz, hogy csak az szívja meg, aki nagyon hülye.

2020. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
"Hát ha ti teljesen alaptalanul így viselkedtek egy ismeretlennel, most már nem is fogjátok megtudni." Nyugi kérdező, senkit se érdekel.
2020. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

16:

"A higiéniai dolgokra amúgy annyit tudnék mondani több hozzászólónak, hogy Vietnámba meg Thaiföldre lehet menni nyugodtan, bőven elég fejlett helyek ahhoz, hogy csak az szívja meg, aki nagyon hülye."


Ha nem csak a nagyvárosokban és a túristagettókban akarok mozogni, akkor higiéniai, biztonsági és infrastruktúra szempontjából is neccesek ezek az országok, főleg ha szinte bármelyik európai országgal vetjük össze.

2020. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11.s valasz 45 vagyok
2020. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én még csak Japánban voltam a távol keletről de Mianmarba (vagy Burma aminek hívják) szeretnék még eljutni.
2020. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!