Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tényleg senki (még ismerőseite...

Tényleg senki (még ismerőseitek sem) nem akar úgy eljutni ezen országokba, mint Japánba, Kínába, vagy Indiába? Ezek: Vietnám, Indonézia, Thaiföld. Akár csak ezek egyikébe, akár mindháromba?

Figyelt kérdés

Olyan csodálatos helyeknek tartom ezeket, hogy én örömmel jutnék el ezen három ország akár egyikébe, akár mind a háromba is!

Ha már a Távol-Kelet a cél, ezek az úticélok senki fantáziáját nem mozgatják meg, hogy szívesen és boldogan menne el csak ide? Tehát nem kizárólag Kínába, nem kizárólag csak Japánba?

Se lány, se fiú, se nő, se férfi?



2020. szept. 9. 09:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
55%

@18 Hanoitól HCMC-ig bejártam Vietnámot, voltam csomó szigeten, milyen biztonsági problémákról beszélsz? Olyan falvakban is voltam az ország középső részén, ahol alig fordul meg fehér ember, csak a szokásos vietnámi kedvességet tapasztalatam. Egyetlen egyszer sem próbált senki lehúzni.


@20 Mianmart ki ne hagyd, az egyik legkülönlegesebb hely a világon, rendkívül kedves és érdeklődő helyiekkel. Ha mennél és kellenek tippek, írj nyugodtan privátban.

2020. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Jaj úgy bírom, mikor a prolik osztják egymásnak az észt, távoli egzotikus utakról, azt a legtöbb max csak street viewen járt ott. XD
2020. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
@22 Délkelet-Ázsia már nem igazán luxus egy középosztálybeli magyarnak. Repjegyet lehet fogni 100k körül, ha tudsz alkalmazkodni, a szállás és a kaja meg még hazai pénztárcával is olcsó, főleg Kambodzsában meg Vietnámban.
2020. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

21:

A "bejártad"- ból feltételezem, hogy teljesen más típusú turizmus érdekel engem, mint téged, én Magyarországon és a szomszéd országokban nagyon sok helyen, sokféle módon jártam, sok-sok évig minden hétvégén és nyaraláskor is más-más helyeken, de nem tudnám elmondani, hogy bejártam volna egyik országot is, mert mondjuk az Alpokban egy magyar megyényi területen van annyi hely, amihez egy élet kevés.

2020. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24.-s Nem lehet egy orszagot bejarni max a fobb latnivalokat (ez is szubjektiv) megnezni. En az 1 honap/orszag hive vagyok, ennyi ido min kell hogy a felszint kapargasd, pontosan 1 honapot voltam Vietnamban is es nekem eleg is volt beloluk, sok orszagba jartam xe a vietnamiaknal gorenyebb emberekkel soha nem talalkoztam. Persze ha valaki autot berel is ugy jarja be az nem talalkozik ezekkel a gorenyekkel. Maga az orzsag kb Hue, Hoi An-ig tetszett aztan erdektelenne valt. Minnel delebbre mesz annal unalmasabb az orszag.
2020. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Dehat baromi nepszeru orszagokat irsz. Oda is ugyanugy akarnak es mennek emberek.
2020. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
@24 Nyilván nem mentem fel minden 200 méternél magasabb dombra, meg mentem el az összes faluba, de a te turizmus-definíciód annyira szűk, hogy ilyen formában alig használja valaki. Higiénás helyzetről volt szó, erre reflektálva mondtam, hogy random közép-vietnámi falvakban sem túl vészes, nyilván nem osztrák hüttékre kell számítani, de az alap dolgok adottak voltak. Melegvíz, javarészt angol wc (aki egyáltalán nem bírja a guggolósat, az mondjuk tényleg ne menjen Ázsiába), szappan, satöbbi. Ezeknél sokkal többre itthon sincs igényem.
2020. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A kérdező egyszerűen gyengeelméjű...
2020. szept. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!