Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utazgatni a...

Hogyan lehet utazgatni a világban?

Figyelt kérdés

Annyira elnézem,hogy sok magyar utazgat össze vissza ha a facebookot nézem ha az instagramot ez erre amaz amarra,van aki alig ér haza már indul is máshova.Hogyan lehet ezt megvalósítani mert szerintem minimálbérből nehezen.Valami blogot kéne írni vagy ilyesmi?Mert azt nézem sokan blogot írnak vagy mlm-eznek vagy valami más alternatív dolgot csinálnak ami bejött nekik és van belőle bőven pénzük.Ha nő lennék és mondjuk a meztelen képeimet mutogatnám valószínű már utazgatnék is a világban :)

De lehet én sosem utazok majd csak a kis szaros munkában a szaros kis fizetésből majd abból döglök meg és örülhetek ha leszaladok vidékre 12km-re lévő másik városba?



2021. okt. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen emberekre mint te kérdező az ilyenekre mondják röviden tömören: begyöpösödött.
2021. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, mi bajod van.

Ha utazni akarsz, és magától nem pottyan az öledbe, akkor áldozni kell érte.

De ha jól értem, te nem akarsz áldozni, csak élvezni szeretnéd.

Ráadásul úgy, hogy nem is rajongsz az utazásárt.

Igazából csak villogni akarsz vele.

Hát akkor... menj el egy profi stúdióba, ahol mérsékelt pénzért csinálnak rólad hiteles utazós képeket a világ minden tájáról.

2021. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!

Te itt csak nyavalyogsz!

Mennél is meg nem is, lenne rá pénzed, meg nem is...

Még soha -ismétlem soha- nem lehetett ennyire olcsón utazni mint manapság.

Tegnap néztem a repjegykeresőt és feldobott legalább 3-4 olyan európai nagyvárost ahová már 3.000 Ft körüli áron volt az oda-vissza út.

Kimész egy reggeli géppel és visszajössz egy estivel. Kint voltál, fotózhattál, sétálhattál, megnézted a nevezetességeket és még szállodára sem kellett költened.

Ehhez nem nagyon kell a megtakarításaidhoz nyúlni.


De mondok mást ha már ennyire önállótlan vagy.

Nemsokára megindulnak az adventi buszos utak a környező országokba, fillérekért.

Ezt utazási irodák intézik és mindössze annyi a dolgod, hogy felüljél egy ilyen buszra, a többiről majd gondoskodik kint az idegenvezető.

Pl. Egy napra kimenni Bécsbe busszal 5ezer Ft körüli áron van.

Nem hiszem, hogy ennyid sincsen, és visznek, hoznak, ott meg körbe vezetnek és még nyelvet sem kell tudnod hozzá, mert ott az idegenvezető.

(Ha viszel magaddal uzsit, akkor pénzt sem kell költened.)


Ötleteket kaptál, a többi rajtad áll.

Döntsd el, hogy indulsz, vagy tovább keseregsz.

2021. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
73%

Nem kell ahhoz nagy pénz hogy utazz

Én megfordultam Brüsszelből, Rómából, ... 10000 forintért repülővel. Utána kell kicsit nézni mikor hol mi olcsó.

Voltam 20 évig vasutas, akkor meg azért tudtam beutazni egész Európát, mert olcsó/ingyen volt a jegy. Menj el a MÁV-hoz dolgozni és utazz orrvérzésig. Ha annyira vacak a melód akkor a vasútnál csak jobb lesz!

2021. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
79%

Abból, hogy blogot írsz, mégis szerinted hogy lenne annyi pénzed, hogy utazgass? Ha nincs mögötte egy jó üzleti modell és egy vállalkozás...

Az MLM meg a röhej csúcsa, talán van 2-3 ember az országban, aki azzal sokat keres.

2021. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy irigykedés helyett keresd a megoldásokat...

Én imádok utazni. Amikor csóró voltam, és nevetséges fizetésből éltem, akkor elmentem ilyen 1 napos csobbanós utazásokra. Péntek este felültem a buszra, szombat reggel megérkeztünk a tengerpartra, este meg indult a busz vissza. De akkor is ott lehettem 1 napig, megnéztem, amit lehetett, fetrengtem egyet a tengerparton, és ha parasztvakítani akartam volna, akkor már posztolhattam volna annyi képet is, mintha 2 hétig nyaraltam volna. Vagy elmentem busszal/vonattal a határra és átsétáltam Szlovákiába. Kuponos oldalakon lehet találni olcsó utazásokat, lehet, hogy nem jutsz el Hawaiira, de a szomszádos országokban is van rengeteg szép látnivaló. amúgy meg örülj, hogy vannak megtakarításaid, amiket "feltörhetsz" - nekünk egy fillér sincs. A legutóbbi nyaralásunkra úgy kuporgattuk össze részletenként, hónapok alatt a pénzt. mondjuk megérte, főleg, hogy soha többet nem mehetek nyaralni, mert nem oltatom be magam...

2021. okt. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:

13/


Az az igazság,hogy engem nem érdekelnek a nevezetességek meg a beton dzsungel engem külföldből is a természeti része érdekelne.

2021. okt. 7. 12:55
 18/47 A kérdező kommentje:

15/


Szerintem azért 2-3 embernél több van az országban aki jól keres mlm-ezéssel és ugye kérdés kinek mi a jó kereset.

2021. okt. 7. 12:58
 19/47 A kérdező kommentje:

16/


Miért ne mehetnél nyaralni,hogy nem oltatod be magad?Nem tart örökké ez a vírus szarság meg csináltatsz tesztet aztán mehetsz.

2021. okt. 7. 13:01
 20/47 A kérdező kommentje:

11/


Hát ezt hozta az élet kinek mit dob a sors.

2021. okt. 7. 13:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!