Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utazgatni a...

Hogyan lehet utazgatni a világban?

Figyelt kérdés

Annyira elnézem,hogy sok magyar utazgat össze vissza ha a facebookot nézem ha az instagramot ez erre amaz amarra,van aki alig ér haza már indul is máshova.Hogyan lehet ezt megvalósítani mert szerintem minimálbérből nehezen.Valami blogot kéne írni vagy ilyesmi?Mert azt nézem sokan blogot írnak vagy mlm-eznek vagy valami más alternatív dolgot csinálnak ami bejött nekik és van belőle bőven pénzük.Ha nő lennék és mondjuk a meztelen képeimet mutogatnám valószínű már utazgatnék is a világban :)

De lehet én sosem utazok majd csak a kis szaros munkában a szaros kis fizetésből majd abból döglök meg és örülhetek ha leszaladok vidékre 12km-re lévő másik városba?



2021. okt. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

30/


Még nem is mondtál árat :)

2021. okt. 8. 21:59
 32/47 anonim ***** válasza:

#29

Általában megveszem a könyveket, mert számomra úgy az igazi, de könnyen olvashatsz ingyen. Ott vannak a könyvtárak, de számtalan könyv elérhető ingyenesen az interneten. Csak az alábbi oldalon elolvastam már legalább száz képregényt teljesen ingyen:

[link]

Írni gépen szoktam (akkor viszont ez se ingyenes, hiszen a laptopomat meg kellett venni), kirándulni viszont valóban ingyenesen lehet, az odajutás (nyilván helytől függ), de pár ezer forintból megvan, ha vonattal mész. Ha ezt is sajnálod, akkor nem is értem, hogy mit szeretnél.


Nem szándékozok okoskodni, hiszen nem ismerlek, kérdező, de valószínűleg azért nem segített a pszichológus, mert belőled hiányzik a tettvágy. A válaszaidat olvasva szeretnél dolgokat (bár magad se tudod, hogy miket), de a kisujjadat se mozdítanád meg egyikért sem. Így aztán nem lesz semmiből semmi.

27/N

2021. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

32/


Ez a kisújmozdítás valóban bonyolult dolog és igen nem ismersz nem tudod milyen gátak félelmek lebénulás van bennem.

2021. okt. 9. 00:12
 34/47 A kérdező kommentje:

32/


Akinek természetes az élet és nincsenek lelki gondjai vagy elakadásai annak minden könnyebb,és mivel a te életed könnyebb ezért ugye nem is látod át más nehézségeit,hogy miért van ami van.Kapok én elítélést lassan már megszokom itt is olvasni a neked minden ingyen kéne,vagy a kisujjadat sem akarod mozdítani,meg sorolhatnám de senki nem tudja a fejemben milyen katyvasz van és nem úgy működöm mint mások én félek az élettől is de ez nem jelenti azt,hogy nekem ne lenne pont annyi jogom dolgokhoz mint nektek.

2021. okt. 9. 00:15
 35/47 anonim ***** válasza:

Jogod van.

Akkor, ha azt igénybe is veszed.

Ha ezt magadtól nem tudod, akkor pszichológus tud segíteni.

Ha idáig nem ment, keress másikat.

2021. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:
100%

Egyetemista vagyok és mellette gyakornok egy nagy cégnél heti 40 órában,nettó 250 ezret keresek.

Minden hónapban félreteszek 100 ezret a fizetésemből és barátokkal figyeljük folyamatosan a repjegyeket,amikor olcsó,gyorsan megvesszük,foglalunk szállást.

Így egy évben kb 10x el tudunk menni,igaz mindig csak 3-4-5 napra,de bejártunk már sok országot.

Nem lehetetlen!

23L

2021. okt. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
71%
Nekem valamiért a kérdezőről Csokonai: Zsugori uram című verse jut eszembe. Vajon miért?
2021. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

36/


Hát én ettől egyenlőre odébb vagyok,nekem megtakarításom van amit nem biztos,hogy szeretnék feltörni,diplomám sincs na meg barátaim se.

2021. okt. 10. 00:21
 39/47 A kérdező kommentje:

37/


Elhiszem,hogy neked ez jutott eszedbe csak nem ismered a helyzetem nem tudod milyen gátak vannak bennem viszont ismeretlenül is könnyebb ítélkezik ez biztos

2021. okt. 10. 00:25
 40/47 anonim ***** válasza:

Hát, ezeket a gátakat 𝐂𝐒𝐀𝐊 te győzheted le, senki más.

Értelmes ember ehhez igénybe vesz minden megengedett eszközt.

Pszichológus sokat tud segíteni ebben.

A fórum nyúzása az nem megengedett eszköz!

2021. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!