Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utazgatni a...

Hogyan lehet utazgatni a világban?

Figyelt kérdés

Annyira elnézem,hogy sok magyar utazgat össze vissza ha a facebookot nézem ha az instagramot ez erre amaz amarra,van aki alig ér haza már indul is máshova.Hogyan lehet ezt megvalósítani mert szerintem minimálbérből nehezen.Valami blogot kéne írni vagy ilyesmi?Mert azt nézem sokan blogot írnak vagy mlm-eznek vagy valami más alternatív dolgot csinálnak ami bejött nekik és van belőle bőven pénzük.Ha nő lennék és mondjuk a meztelen képeimet mutogatnám valószínű már utazgatnék is a világban :)

De lehet én sosem utazok majd csak a kis szaros munkában a szaros kis fizetésből majd abból döglök meg és örülhetek ha leszaladok vidékre 12km-re lévő másik városba?



2021. okt. 6. 22:03
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

40/


Valószínű gyenge ember vagyok,járok pszichológushoz de olyan sokat nem ér pár éve vettem a bátorságot elmentem pszichiáterhez és az írt ki gyógyszert de nem mertem bevenni.Most szintén azon agyalok lehet megint gyógyszert kéne kiíratni és az lehet felszabadítana közben meg pszichológushoz járni ugyan úgy.

2021. okt. 10. 22:07
 42/47 anonim ***** válasza:

A pszichológust is kérdezheted a gyógyszerről.

Azt inkább akkor érdemes szedni, ha már a lakásból se mersz kilépni. Azért nálad ennél jóval kisebb probléma van.

2021. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

42/


Lehet,hogy kisebb de rengeteg dologban akadályoz és sokszor nem szeretek kimenni sem sehova mert szorongok dolgoktól.

2021. okt. 11. 17:02
 44/47 anonim ***** válasza:

De azért annyira nem, hogy ténylegesen tegyél is valamit érte, csak itt rinyálsz.

Tudod, ennyi elég is volt.

Most vagy megoldod a kapott segítség alapján, vagy megmarad minden.

A rinyálást viszont most hagyd abba, elég volt.

2021. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Azért nem mindenki minimálbért keres. Én eleget tanultam és kutattam jobb munka után, hogy ne minimálbért keressek. Nem hullott semmi az ölembe.

Ettől függetlenül így sem keresek kiemelkedően jól, de mivel fontos számomra az utazás, ezért minden hónapban teszek félre erre a célra (is) egy megtakarítási számlán.

Fapadossal utazok, szezon elején vagy végén. Kint tömegközlekedek és sokat sétálok. Nem járok külföldön fancy etteremekbe, a helyi boltban vásárlok és azokon a helyeken eszem, ahol a helyiek esznek, nem a turisták. Így sokkal több érdekes kaját ki tudok próbálni, nem csak azokat, amiről híres az ország.

Kint sok ingyenes programot keresek és csak azokra fizetek be, ami tényleg nagyon érdekel. Lehet vannak helyek, ahova illik bemenni, ha ott jársz, de nem más véleménye érdekel.

Nagyjából ennyi.

A szállás kimaradt még, max 10-15 ezret vagyok hajlandó kiadni/éj/2 főre. Mindig találok jókat, csak időben kell lefoglalni, nem turista szezon közepén.

Ja meg nyilván hajlandó vagyok lemondani más célokról, hogy utazhassak. Sajnos nem élünk örökre. Ha ma meghalnék, utolsó perceimben nem a bankszámlámra gondolnék, hanem a szeretteimre és a rengeteg fontos pillanatra, amit megéltem. Ezek közé tartozik minden egyes utazásom is.

Nem véletlenül annyira addiktív az utazás. Nagyon jó élmény egy új országba belépni vagy ismét viszontlátni egy régi kedvencet.

Amikor azokon a köveken sétálok, amiről történelem órán tanultunk és filmekben láttam korábban, akkor mindig kicsit kiráz a hideg. Ha a bankszamlamon maradna a rakoltott pénz, nem tenne ilyen boldoggá.

2021. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egyébként instán kb mindenki ferdíti a valóságot, szebbnek, jobbnak állítja be az életét. Ne ebből indulj ki
2021. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

46/


Nem tudom vala fogok e utazni külföldre lehet soha most más szenvedélyemre költök bár kicsit olyan is mintha boldogságot próbálnék vásárolni ,ideig óráig működik.Viszont lehet ami bennem van szarság ha kijutnék valahova azt se élvezném mert ahova megyek viszem a bennem lévő dolgokat.

Azt tudom,hogy mindenki a szebbik arcát mutatja de hiába tudom sokszor mégis mást hiszek.

2021. okt. 17. 04:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!