Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országot érdemesebb...

Melyik országot érdemesebb megnézni minden szempontot figyelembe véve: Kuba vagy Mexikó?

Figyelt kérdés
Mind a két ország megfogott, soha nem voltam még egyikben sem. Mindenképpen egy szervezett körutazás formájában mennék el, csak nem tudok dönteni. Aki volt már ezekben az országokban mik a tapasztalatok, miért egyik és miért a másik? ☺️

febr. 15. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én most jártam meg Cancún/Playa del Carment és Havannát is.


Nekem egyértelműen Mexikó tetszett jobban, fehérhomokos tengerpart, hajózás, barlangban úszás, snorkel, Isla Mujeres stb, Kuba iszonyat szegény ország, igazi 3. világ, egyszeri tapasztalásnak jó volt, de nem mennék vissza, mindenhol omladozó házak, bűz, szemét, alultáplált emberek :( Egyedül a belváros szép, ahova a turisták járnak, de egy utcával arrébb már India feeling. A hangulata viszont jó, utcazene, színes házak, 60-as évekbeli autók, barátságos emberek.

márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
márc. 3. 04:46
 13/13 anonim ***** válasza:
#11 Havanna.
márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!