Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazik valaki Németországba...

Utazik valaki Németországba húsüzemi munkára a Respect Gold Kft-n keresztül? Tapasztalatokat, hasznos infókat várok!

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/131 anonim ***** válasza:
Nem írtuk alá, mert nem volt mit :) Azt mondták hogy indulás előtt néhány nappal lehet aláírni. Még nem vették a fáradtságot hogy értesítsenek hogy mikor van az indulás. Ez érdekes, egy kicsit olyan személytelen az egész. Örülök hogy azt írtad, hogy a magyarokkal kapcs.-ban nincsenek túl rossz élményeid. A munkától én sem félek, bár egy kicsit megijjedtem hogy nyers húst kell csomagolni, mert eleinte arról volt szó hogy vákumozott dolgokat. Mi egyébként Debrecenből indulnánk.
2011. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/131 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett pénzt utalni, erről szó sem volt. De hallottam/olvastam már erről az iranynemetorszag.hu-n hogy kértek sokmindenkitől eleinte. Én is azt nem értem hogy miért nem értesítenek snkit. Ha fizettem volna érte, akkor meg pláne hogy ki lennék akadva. Neked is a hétvégi indulást mondták?
2011. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/131 anonim ***** válasza:
sziasztok nekem sms-be jun 15-öt küldtek valaki tud más időpontot?
2011. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/131 anonim ***** válasza:
Junius 15?? Na nekünk erről még senki nem szólt. Jó lenne már tudni valami biztosat.
2011. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/131 anonim válasza:
Sziasztok.Mi is jelentkeztünk,voltunk szerződést aláírni.Mikor kaptad az sms-t?Mi hívjuk őket de nem veszik fel a telefont.Sajnos én elég messze lakok Csökmőtöl,valaki nem lakik a közelben,hogy elmenne személyesen?Azt mondták 1-én már dolgozni kell.Itt vagyunk összepakolva mint a vándorcirkuszosok!Ha valakinek van digi telefonja azon tudnánk beszélni.A számom:0646751792
2011. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/131 anonim ***** válasza:
nekem tegnap jött az sms sok sok fel nem vett hivás után akit komolyan érdekli az hivja őket folyamatosan elöbb utobb sikerül sok türelmet kivánok
2011. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/131 A kérdező kommentje:

Jun. 15??? Mi is próbáltuk hívni őket, az egyik számon egy asszony vette fel, és azt mondta, hogy az ügyvezető Németországban van most. Tőlünk se kértek pénzt. Én csak annyit tudok, hogy több részletben mennek ki az emberek, első körben 60 ember megy, és lehet, hogy az első 60 ember most hétvégén utazik, bár sms-t még nem kaptunk, pedig azt mondták, hogy mindenkit ki fognak értesíteni sms-ben. Elvileg jún. 1-től vagyunk felvéve, nekik is az lenne az érdekük szerintem, hogy minél előbb kezdhessünk, ha már egyszer felvettek minket...nem értem a dolgot, egyébként szerintem elég kezdők a munkaközvetítésben, meg kitudja mennyi tárgyalni való van a németekkel is, igzából nem kéne mindenkiről a legrosszabbat feltételezni, csak sajnos már én sem bízom senkiben. Csak akkor nyugszom meg, ha megkapom az első fizetést, és annyit, amennyit ígértek...

Arról nem tudtam, hogy nyers húst kell majd csomagolni, bár mindegy, csak ne legyen rohadt:)

Szerintem nem kell félni, ha már egyszer fölvett, akkor biztos megyünk vmikor, úgyis szólni fog...

2011. máj. 31. 10:42
 18/131 anonim ***** válasza:
nekem is azért sms-t küldtek mert a Főnök jelenleg külföldön van ezért nem veszi fel e telefont.Azért jún15,mert szlovákok helyére mennénk,azoknak akkor jár le a szerződésük.A lényeg az hogy végre kijussunk és pénzt is keressünk mert az a legfontosabb.
2011. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/131 anonim ***** válasza:
Na az akkor szép! Tőlem kért pénzt, tőletek nem, hát hogy van ez????? Azt mondták, hogy az utazás költsége, amit ugyan ők állnak, de ez helyfoglaló, és ha kimegyek, majd munkába állok, akkor ezt visszautalják a számlámra. Én már semmit nem értek. Én is folyamatosan hívogatom, soha nem veszi fel senki, de ha sms-t írok neki, akkor válaszol!!!! Értem én, hogy folyamatosan külföldön van, de akkor lehetne itthon is egy kapcsolattartója a cégnek. Egyébként tőletek bankszámlaszámokat kértek????? Valahol megnyugtató, hogy ti nem fizettetek semmit és mégis kötöttek veletek szerződést, akkor talán csak lesz ebből valami. Amúgy nekem is a 15.-ét írta, mert a szlovákok addig vannak még kint. Nem bánom én ha kezdők a kiutaztatásban, csak legyen is belőle valami, ők meg majd belejönnek! :)
2011. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/131 A kérdező kommentje:
Na beszéltünk Attilával, és nekünk is azt mondta, hogy 15-én lehet belőle valami a szlovákok miatt, mert nekik akkor jár le a szerződésük a német céggel, és ugye mi az ő helyükre megyünk. Szerintem van elég baja, őt is hitegették a németek, biztos nem gondolta, hogy mibe vág bele, meg nekik se lehet olyan könnyű, mint ahogy azt előre gondolták. Én se bánom már, hogy nem most megyünk, csak tényleg legyen belőle vmi. Azt is mondta, hogy ha ez vmi miatt mégse jönne össze, keres másik céget, ahová mehetnénk, mert nem mondhatja azt 60 embernek, hogy nincs semmi meló, amikor már szerződésünk is van, meg neki is érdeke, hogy minél előbb munkába álljunk.
2011. máj. 31. 11:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!