Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazik valaki Németországba...

Utazik valaki Németországba húsüzemi munkára a Respect Gold Kft-n keresztül? Tapasztalatokat, hasznos infókat várok!

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/131 A kérdező kommentje:
Az tényleg gáz, hogy nem értesítenek senkit semmiről, bár nekünk nem mondták biztosra a 28-i indulást se, és a múlt hétvégét sem, így nem is készültünk, hogy már indulunk is. Azért elég sz*r ez a bizonytalanság...
2011. jún. 1. 14:27
 32/131 anonim ***** válasza:
mostanában beszélt valaki Attilával és mondott e konkrétumot ,én nem érem el őket,rossz a bizonytalanság.
2011. jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/131 anonim ***** válasza:
Szeretném ha tudnátok ti is, hogy megnéztem az OEP honlapján, és nem vagyok bejelentve június 1 nappal! Pedig nem a mai nappal kellett volna a szerződés szerint??? Szerintem szar van a levesben! :(
2011. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/131 anonim ***** válasza:
Attól félek hogy ez az egész egy nagy kamu/illetve adatokkal való visszaélés. Ráadásul ha hivatalos lenne a szerződés, akkor mi ütnénk meg a bokánkat, amiért a munkaügyibe nem jelentkeztünk. Szóval elég erősen visszaélnek a dolgokkal, semmibe veszik a jelentkezőket. Beszedték a pénzt, kicsalták az adatokat, és azóta mély hallgatás, mondhatni eltűntek.
2011. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/131 anonim ***** válasza:
Egyébként a szerződés egyoldalú elállásáról csak annyit, hogy ők sem teljesítettek eddig semmit a leírtakból!!!! Vagy tévedek??? És a megjelölt dátum már elmúlt! Akkor ki az aki először elállt a szerződéstől????
2011. jún. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/131 anonim ***** válasza:
jaj ez a pesszimizmus,ha valaki beszél Attilával és tud biztatot,az irjon abizonytalanságtol minden jobb.
2011. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/131 A kérdező kommentje:
Tőlünk nem kértek pénzt, akkor mi értelme lenne, hogy elkér pár olyan személyes adatot, amivel amúgy sem tudna visszaélni? Nem így szokták ezt csinálni a szélhámosok... Ráadásul nem mi ütjük meg a bokánkat, hanem ők, ha itt van a kezünkben a szerződés, és ő nem ad melót, akkor ők fizetnek rá, most gondoljátok már el, a 60 emberből legalább 50 feljelentené őket, ha nem kapnánk melót, azért szerződésekkel nem szabad így játszadozni, szerintem ők sem hülyék teljesen, az viszont látszik, hogy ilyesmit még nem csináltak, szerintem abszolút kezdők, azért is van, hogy nem akarnak biztosat mondani, mert ha vmi mégse úgy lesz, ahogy megígérték, akkor őket támadja meg mindenki. Egyébként a munkaügyibe nem kell bejelentkezni. A neten meg még nem biztos, hogy tegnapi napon rögtön megjelenik, hogy bejelentettek-e már, meg gondolom van vmi határideje annak, hogy legkésőbb mikor kell bejelenteni, szóval nem kéne minden miatt annyira félni, hamarosan kiderül úgyis, hogy mi van, csak türelem, mi is bizonytalanok vagyunk, mert nem tudunk semmi biztosat, na de majd lesz vmi, fel a fejjel! :)
2011. jún. 2. 10:43
 38/131 anonim ***** válasza:
Az hogy nem mondanak biztosat az egy dolog,de hogy nem mondanak semmit az a gáz.Napok óta nem veszi fel senki a telefont.Nekem legalább is nem sikerül elérnem Őket.Ha van tőlem szerencsésebb,irjon!
2011. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok !

Ti még hisztek a mesében ?

Minket már március óta hiteget Attila !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tudok olyat aki még az állását is ott hagyta a bizonytalanért .Kért Attila előleget is és azt mondta ha ki megyünk vissza kapjuk . Ti mit tudok erről ??

A szersződésel semmit nem érünk .

2011. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/131 anonim ***** válasza:
most hivjátok ,kiváncsi vagyok nektek mit mond
2011. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!