Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Utazik valaki Németországba...

Utazik valaki Németországba húsüzemi munkára a Respect Gold Kft-n keresztül? Tapasztalatokat, hasznos infókat várok!

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 14:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 anonim ***** válasza:
Az nem igazán nyugtat meg, hogy ha ez nem jön össze lesz másik mert az plusz idő.Jó lenne minél előbb dolgozni és pénzt keresni.
2011. máj. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/131 A kérdező kommentje:
Hát igen, de azért gondolom az a valószínű, hogy az eredetileg megbeszélt helyre megyünk, csak kicsit várni kell még, jaj csak mennénk már, nem bírok itthon ülni, meg szeretnénk már mi is dolgozni, pénzt keresni, és végre megnyugodni...
2011. máj. 31. 13:38
 23/131 anonim ***** válasza:
sziasztok tud e valaki biztosat a 15 -dikei kiutazásrol egyáltalán biztos -e már a melo.tud-e már valaki konkrétumot.
2011. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/131 A kérdező kommentje:
A meló szerintem biztos, különben nem csinálták volna meg a szerződést. Gondolom arra ők sem számítottak, hogy csak 15-e felé lehet menni, különben a szerződésben nem a mai nappal lennénk felvéve. Esetleg aki tud már vmi tuti biztosat, írjon!
2011. jún. 1. 11:29
 25/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Ha valaki tud valami biztosat az irjon már!mit szóltok:miskolci cég 33€/12óra fizetéshez???
2011. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is hallottam a miskolci cégről, sőt az egyik ismerősöm rajtuk keresztül ment ki dolgozni. A 33 euro/12 óra a kezdő bér, ami a betanulás időszakára szól (10hét). Plusz itthon jár a minimálbér. 5 hét eltelte után jött haza először pár napra. De fizetni kell 36000 ft-ot, ami a kiutadat, és majd a hazautadat fedezi. Csak az mehet, akinek közvetlen előtte van 1 hónap munkaviszonya, vagy 1 hónapig munkanélküliként regisztrálva volt a tb miatt. A 12 óra viszont úgy van, hogy délután 2-től hajnal 2-ig. Ez biztos, hogy tuti, mert ismerem, aki onnan ment, lehet, hogy már én is mennék, de aláírtam a szerződést itt, és az egyoldalú elállásnak következményei vannak. Csak lesz e ebből valami????
2011. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/131 anonim ***** válasza:
A szerződés felmondása nem hiszem,hogy következményekkel jár,de ez a 33€-s fizu nagyon gyér,főleg ha éjszakai munkáért kapod.....szerintem
2011. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/131 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nagyon gyanús hogy lesz ebből valami. Azért ezt előre nem tudni hogy a szlovákoknak tart a felmondási ideje....ez érdekes. A munkaszerződést meg nem kell komolyan venni, mert szerintem az csak formaság volt. Ha nem így lenne akkor már szóltak volna hogy be kell menni vele pld. a munkaügyibe. Arról meg nem is beszélve hogy senki nem látta a német eurós szerződést. Szóval sztem a másik sem hivatalos.
2011. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/131 anonim ***** válasza:
Na meg arról nem is beszélve hogy annyira nem vesznek emberszámba senkit, hogy nem értesítik, hogy ne pakolj fölöslegesen mert nem megyünk.
2011. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 A kérdező kommentje:

Engem is behívtak interjúra a miskolci céghez, de amikor beszéltünk velük telefonon, akkor derült ki, hogy nem is mehetnék, mert nem volt folyamatos munkaviszonyom, azonkívül a Férjemet nem hívták, pedig együtt jelentkeztünk. Nem tudom, akkor miért hívtak volna be, mindegy. A 33 euró nagyon kevés 12 óra melóért...később se hiszem, hogy túl sokat emelnének rajta. Én még bízom ebben a hamburgi melóban, hátha összejön, most tényleg minek írtak volna szerződést, ha nincs is meló, akkor ők b...nak rá, mert nekik kell fizetni utánunk a járulékokat.

Nem tudjátok, melyik az a cég, akik Münchenbe keresnek csomagolókat (6 embert) és szombaton lenne az indulás? Azt mondták, hogy Globál Kft, de nem találtam ilyet a neten.

2011. jún. 1. 14:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!