Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Miket vigyek mindenképpen...

Miket vigyek mindenképpen magammal? Mennyi pénzt? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Először megyek ki úgy külföldre (táborba) h anyuék nem lesznek velem.Nagyon izgulok és egy kicsit talán félek is.Németországba megyünk május 4.-én. Elég drága volt maga a tábor is,ezért meg tudom érteni,hogy apum 20 eurót akar adni (már csak az árfolyam miatt is...) De szerintem egy kicsit adhatna többet nem? Hogy vegyem rá? (14/L)
2009. ápr. 25. 18:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, de anyu is azt mondja,hogy kevés de neki sokkal kevesebb a fizetése mint apunak..És én tőle nem is várom el...
2009. ápr. 26. 08:59
 12/15 anonim válasza:
100%

apukad el lenne 20 eurobol lehet azert,akar annyit adni.

Az semmi,en irorszagban elek mar 4 eve en tudom,az semmi,kerd meg,nyuljon meg a zsebbe!

2009. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki szépen meg könyörögtem meg minden...Próbálok inkább mástól szerezni..Csak még jobban össze vesztünk.De amikor ő ment ki egy és fél hétre olaszba, SZÁZEZER ft-t váltott át magának és 10euró körül hozott haza..Megvett minden marhaságot amire semmi szükségünk.
2009. ápr. 27. 16:29
 14/15 anonim válasza:
0%
Vidd magaddal az autót meg ami pénzt otthon találsz oszt kész.
2010. márc. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
engem sokan csavargónak hívnak... 18 éves fiú vagyok 14 éves koromtól utazgatok Magyarországon és tavaly nyáron 17 évesen kimentem Olaszországba 10 napra 10 ezer forinttal... vittem sátrat és konzerveket ( a gyorsbüfékben ingyen van a ketchup meg a kenyér...) és a szabad strandokon meg a zuhany... magamból kiindulva német országba még egy pulcsit vittem volna...
2010. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!