Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ezt meg lehet csinálni az...

Ezt meg lehet csinálni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Szóval gyerek korom óta álmom, hogy elrepüljek az USA-ba csak úgy. Na most a probléma az az, hogy maga az ország engem egyáltalán nem érdekel, én a repülést szeretném kipróbálni. Max egy éjszakát aludnék ott az érkezéstől számítva, hogy kipihenjem magam és utána már jönnék is vissza. A gondom az, hogy sokat olvastam erről, hogy érkezéskor a határőrök elég alaposan kikérdeznek, hogy mit és miért akarok csinálni az USA területén. Na most erre egyrészt nem igazán tudom, hogy mit kéne mondanom, mert egy éjszaka alatt nyilván kb. semmit nem lehet csinálni, ha valaki tényleg turista céllal megy ki. Másrészt nem lenne nekik gyanús a dolog? Mert azt meg semmiképp nem akarom, hogy visszafordítsanak, mert kipihenten akarok visszaindulni, szóval akarok ott aludni egyet. Egyébként vagy New Yorkba vagy LA-be fogok menni.

2017. ápr. 29. 20:38
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
57%
Látszik, hogy a kérdező se állt kétszer sorba észért... Már egy páran leírták, hogy ha csak repülés miatt, akkor NE az USA-ba menj. De kérdésedre válaszolva: persze, meg lehet csinálni. Mi kell hozzá? Pénz, Esta, egy cím, ahova mész (nem lehet a reptér címe, de egy hotelé igen) egy csepp angol tudás és 70 alatti IQ, ha ki akarod dobatni magad örökre az országból.
2017. ápr. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:

Szerintem gyanús leszel nekik ha azt mondod csak ott alszol 1 napot és már mész is vissza. Nem mondom hogy ilyen nincs mert elképzelhető hogy fontos üzlet embereknek nincs annyi idejük hogy egy napos üzleti megbeszélés miatt 1 hetet ott legyenek.

Szerintem még európán belül is ritka hogy elrepülsz valahova és másnap már jössz is haza, de EU-n belül nem kérdezik minek mész.

Repülj inkább Dél-Amerikába. Ott szerintem nincs olyan szigorú határvédelem.

Cancun, Mexikó állítólag nagyon szép hely.

2017. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
86%
Ez a nap kérdése. :DDDDD
2017. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
0%
#4! ha nem jártál még az USA-ban, akkor miért írsz ostobaságokat, ha nekem szántad esetleg a szövegedet! ...tány írigy vagy? menjél ki te is és megtudod sötétke!!!
2017. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
95%
#14 Valóban óriási butaságot írtál a repülési magasságokat illetően, úgyhogy inkább nem kellene nagyképűsködni...
2017. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
97%
Óriási élmény egy 10-12 órás transzatlanti repülés. Középső sorban ülve, hátadat rúgdosó, unatkozó 7 évesekkel. Az ember csak imádkozik, hogy Xanax nélkül is tudjon aludni pár órát, amúgy meg válogathat ócskánál ócskább vígjátékok közül, esetleg próbálhat olvasni. Látni semmit nem látsz, maximum megbizonyosodhatsz róla, hogy az óceán bazinagy. Ez pl egy térképről is remekül kiderül.
2017. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
0%
#15-ös ... még jó hogy ennyire ostoba vagy, így nem vagy vitapartnerem! sötétség! nézz utána, majd rádöbbensz, bár te nem tudsz olyat produkálni!
2017. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
0%
15-ÖSKE! csak hogy legyen min elgondolkodnod, ha tudsz olyat is
2017. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nagyon sokminden teszi össze, h egy adott gép milyen magasan repüljön... Kezdve az esetleges nemzetközi megállapodások alapján, számít az adott útra kellő kerozin mennyisége az összes járulékos, és lehetőségként felmerülő időt, utat beleszámítva, függ az utasok, és poggyász számától, és súlyától (jelenleg a Malév 82Kg-ot számol egy utasra), függ az adott úton előre lekért időjárási viszonyoktól, uralkodó széliránytól, stb... Illetve attól, hogy milyen irányban megy a gép... Európa többségében keletre (tehát 0-179 fok között) páratlan láb, nyugatra (180-159 fok) páros lábon mennek... Van néhány ország, ahol nem a K-Ny szabály van, hanem É-D, ott az adott ország elérésénél párosról páratlanra, vagy fordítva váltanak a gépek... De az kijelenthető, h 10-12e méter magasan repülnek, és átlag 800km/h a sebességük.
2017. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
88%

"mert a fapados 3 ezer méteren repül" :XDDDD


Látom most próbálsz nagyon okosnak próbálsz tűnni, de van egy rossz hírem, hiába másolsz be ide bármit, az eredeti hozzászólásod már így marad.


Szánalmas a vergődésed!!! :XDDDD

2017. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!