Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ezt meg lehet csinálni az...

Ezt meg lehet csinálni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Szóval gyerek korom óta álmom, hogy elrepüljek az USA-ba csak úgy. Na most a probléma az az, hogy maga az ország engem egyáltalán nem érdekel, én a repülést szeretném kipróbálni. Max egy éjszakát aludnék ott az érkezéstől számítva, hogy kipihenjem magam és utána már jönnék is vissza. A gondom az, hogy sokat olvastam erről, hogy érkezéskor a határőrök elég alaposan kikérdeznek, hogy mit és miért akarok csinálni az USA területén. Na most erre egyrészt nem igazán tudom, hogy mit kéne mondanom, mert egy éjszaka alatt nyilván kb. semmit nem lehet csinálni, ha valaki tényleg turista céllal megy ki. Másrészt nem lenne nekik gyanús a dolog? Mert azt meg semmiképp nem akarom, hogy visszafordítsanak, mert kipihenten akarok visszaindulni, szóval akarok ott aludni egyet. Egyébként vagy New Yorkba vagy LA-be fogok menni.

2017. ápr. 29. 20:38
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Ekkora barmot :D

Kifizet azért több százezret, hogy üljön a seggen 24 órát... Minthogy szetnezett volna :D

Sok ismerősöm van aki soha nem járt még az USA-ban, de őt nem is érdekli, az USA szar, stb, de mikor kijött meglatogatni leesett az álla.

Amúgy szerintem ez egy kamu kérdés volt. De azért még így is hülyeség

2018. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
1,38 százezret fizettem ki, nem többet...
2018. okt. 19. 09:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!