Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ezt meg lehet csinálni az...

Ezt meg lehet csinálni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Szóval gyerek korom óta álmom, hogy elrepüljek az USA-ba csak úgy. Na most a probléma az az, hogy maga az ország engem egyáltalán nem érdekel, én a repülést szeretném kipróbálni. Max egy éjszakát aludnék ott az érkezéstől számítva, hogy kipihenjem magam és utána már jönnék is vissza. A gondom az, hogy sokat olvastam erről, hogy érkezéskor a határőrök elég alaposan kikérdeznek, hogy mit és miért akarok csinálni az USA területén. Na most erre egyrészt nem igazán tudom, hogy mit kéne mondanom, mert egy éjszaka alatt nyilván kb. semmit nem lehet csinálni, ha valaki tényleg turista céllal megy ki. Másrészt nem lenne nekik gyanús a dolog? Mert azt meg semmiképp nem akarom, hogy visszafordítsanak, mert kipihenten akarok visszaindulni, szóval akarok ott aludni egyet. Egyébként vagy New Yorkba vagy LA-be fogok menni.

2017. ápr. 29. 20:38
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
38%! :XD
2017. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

#9


Sajnálom, hogy 3 napos késéssel válaszolok, de remélem azért még olvasod Mucika! Ha figyelmesen végigolvastad volna a kérdést, akkor tudnád, hogy nem azt írtam, hogy a repülés élményéért, hanem azt, hogy a repülés élményéért az USA-ba. Pont. Ez egy kikötés. Fel bírod ezt fogni? Az USA-ba.


A világ működésének meg nem tudom, hogy mi a f@@sz köze van a kérdéshez, mindenesetre többet tudok a világ dolgairól mint te arra mérget vehetsz. Én nem sértődök meg mert akinek annyi esze sincs, hogy normálisan elolvassa és értelmezze a kérdést én azon max csak röhögni tudok. Viszont sokat olvasgatni inkább neked kéne például a kérdésemet, talán akkor rádöbbennél, hogy mi is a kérdés valójában. Segítek! Nem az, hogy érdemes-e az USA-ba repülni 1 napra. Rohadtul nem... Amúgy 25 vagyok.


#11


'Látszik, hogy a kérdező se állt kétszer sorba észért'


Az látszik, hogy te nem álltál sorba észért egyszer sem pont mint a 9-es.


Ennek ellenére te kaptál egy kéket, mert legalább valami értelmeset is hozzátettél, bár újat te sem mondtál.

2017. máj. 3. 20:15
 33/52 anonim ***** válasza:
97%

Mi van kérdező, mindenki szemben megy az autópályán?


Kérdeztél egy ordénáré marhaságot, utána előadod, hogy mennyit tudsz a világról... Inkább olvasgass. Ezzel a tájékozottsággal Bécsig sem jutsz el.

2017. máj. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Amíg nem magyarázod el hitelt érdemlően, hogy miért ordenáré marhaság a kérdés addig minden válaszodra csak egy pirosat fogsz kapni. Én Bécsig már nagyon sokszor eljutottam, sőt sokkal messzebbre is és az USA-ba is el fogok repülni ha tetszik neked ha nem. És még egyszer mondom olvasd már el végre a kérdést, értelmezd és utána válaszoljál, de csak ha tudsz. Egyelőre ott tartunk, hogy megint öngólt rúgtál.
2017. máj. 4. 12:18
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért válaszolgatok, hogy írjál még valami okosat :D Akkor nézz utána a belépési feltételeknek az USA-ban, nézz utána a követségi interjúkon feltett kérdéseknek, gondolkodj, hogy ezután egy cél nélkül "beutazás" reális-e az USA-ba. Utána gyere vissza, és írj valamit :D
2017. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Én ezeknek már rég utána néztem és a jogszabályok alapján totál reális. A kérdés csak az, hogy a határőr aki kérdezgetni fog elhiszi-e majd amit mondok pl. ha az igazat mondom. És ez lett volna a kérdés tulajdonképpen, hogy mit kéne mondanom.
2017. máj. 4. 12:25
 37/52 anonim ***** válasza:
93%
De ettől még a gyakorlatban ez nem működik, már csak azért sem, mert elmebeteg ötlet. Rajtad kívül kevés olyan buggyant van, aki ilyen messzire repül a repülés élményéért. Legalább annyi eszed lenne, hogy három-négy napot ott töltesz turistaként, felmutatsz egy szállást, és a kutya nem szól semmit (bár jobb az 1-2 hét). Ez így irreális. Egy fontos üzletemberről elhinnék még talán, hogy egy bő napot van ott és megy tovább mondjuk Dél-Amerikába mondjuk, de a tranzitból ki sem lépő hülyét biztos nemzetbiztonsági kockázatnak fogják tartani.
2017. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
mínusz egy "mondjuk"
2017. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
93%

Egy 25 évesről a kutya nem hiszi el, hogy ennyire hülye. Gyanús leszel, ezen mit nem értesz? Nem tudsz olyat mondani, hacsak nem elismert kutató, üzletember, akármi vagy, amit bevesznek. Így csak egy fura valaki leszel, aki odamegy célok nélkül egy éjszakára, ami pont semmire nem elég. Akárhogy csűröd csavarod, az eredeti kérdésedre a válasz NEM. A többi a te nyafogásod meg hisztikéd.


Na mindegy, most untalak meg, mintha a falnak pofáznék. Induljál 300 ezerért egy ESTA-val a zsebedben, utána majd írd le, hogy mit mondott a tiszt. Ha nem vágnak análba azonnal.

2017. máj. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Tehát még egyszer a kérdés: Mit mondjak majd a tisztnek?


Szerinted a válasz: NEM


Köszi, nagyon értelmes hülye gyerek vagy.


Mindenesetre 26-án megyek le fogom írni, hogy mi volt, ha visszafordítanak, ha nem.

2017. máj. 4. 13:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!