Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ezt meg lehet csinálni az...

Ezt meg lehet csinálni az USA-ban?

Figyelt kérdés
Szóval gyerek korom óta álmom, hogy elrepüljek az USA-ba csak úgy. Na most a probléma az az, hogy maga az ország engem egyáltalán nem érdekel, én a repülést szeretném kipróbálni. Max egy éjszakát aludnék ott az érkezéstől számítva, hogy kipihenjem magam és utána már jönnék is vissza. A gondom az, hogy sokat olvastam erről, hogy érkezéskor a határőrök elég alaposan kikérdeznek, hogy mit és miért akarok csinálni az USA területén. Na most erre egyrészt nem igazán tudom, hogy mit kéne mondanom, mert egy éjszaka alatt nyilván kb. semmit nem lehet csinálni, ha valaki tényleg turista céllal megy ki. Másrészt nem lenne nekik gyanús a dolog? Mert azt meg semmiképp nem akarom, hogy visszafordítsanak, mert kipihenten akarok visszaindulni, szóval akarok ott aludni egyet. Egyébként vagy New Yorkba vagy LA-be fogok menni.

2017. ápr. 29. 20:38
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg,hogy csak repkedni akartál! :D Nem kicsit fog hü. lyének nézni! :D
2017. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
0%
A 30-as válaszoló, és a kérdező jobban tenné ha a homokozóban játszana a játszótéren, akkor talán elkönyvelnénk a kommentjeiket arra hivatkozva, hogy egy 4 éves gyerek szintjén vannak kb.
2017. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy 26-án mész... Én 29-én. Nem akarsz te is akkor jönni? Úgy megnézném, ahogy visszadobnak a határról.
2017. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
#42 A 30-as válaszoló te vagy te szerencsétlen! Vagy csak szorult beléd egy kis önkritika?
2017. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
0%
szállj már le rólam a fene egyen meg!!!
2017. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:

Szerintem valószínűleg gyanút fogsz kelteni, ha azt mondod, hogy csak 1 éjszakára, brahiból utaztál oda és a fogdán tartanának, ahol sajnos nem lehet jól pihenni.

Egy ismerősöm a nagybátyja temetésére ment New Jersey-be, egy hosszú hétvégét töltött volna ott, de még a 3 napot is annyira rövidnek találták, hogy majdnem fenéken billentették érte, és tényleg csak nagy macera árán engedték be végül.

Csak hogy tényleg próbáljak hasznos tanácsot adni, ha nem akarsz gyanút kelteni, akkor állíts össze egy minimum 1 hetes útitervet vagy programcsomagot, ennek megfelelően foglalj szállodát és repülőjegyet és mondd azt a tisztviselőnek, hogy 1 hétre jöttél. Ez is elég rövid idő, de nem feltűnően rövid, így nagyobb az esély, hogy beengednek. A szállodába érve átiratod a jegyedet a másnapi járatra és délelőtt távozol. Kifelé már ritkábban kérdeznek rá, hogy hova mész, de ha mégis, mondhatod azt, hogy nem érezted biztonságban magad az országban vagy valami hasonló. Remélhetőleg nem pont akkor lesz valami nagy lövöldözés, robbantás vagy egyéb terrorcselekmény, amikor mész, mert az megnehezítheti a dolgodat.

Jó utat, ha visszaértél, midenképpen írd meg, hogy sikerült. :)

2017. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
0%
...kifelé nem kérdezik meg hova megy, örülnek ha eltakarodik az Államokból, még löknek is egyet rajta!
2017. máj. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

47-s,Te még élsz? Valamelyik nap azt írtad egy kérdés alá,hogy car az élet,megakarsz halni! :D

Tudod,aki ennyire okos,világlátott mint Te ,állításod,érzésed szerint,az nem irkál ilyeneket,mert további céljai vannak,nem depizik! :)

2017. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
Már majdnem elfelejtkeztem az itteni jó madarakról... Nos megvolt az út. Egy kicsit tényleg unalmas volt, főleg visszafelé, de megért minden forintot amit rááldoztam. És jöjjön a lényeg, szó nélkül beengedtek! Annyit kérdezett az ember, hogy mennyi ideig maradok mondtam, hogy holnap után délután megyek vissza. Ez után kérdezett a szállásról mondtam, hogy egy hotelben alszok. (Mondtam nevét meg az utcát se többet se kevesebbet.) És ennyi volt. Még csak meg sem kellett mutatnom a foglalást, nem kérdezte mit csinálok miért csinálok stb, semmit. Úgyhogy erről ennyit, ez elsősorban a legnagyobb okosoknak szól mint pl. #9 #11 #13, akik kb. azt képzelték, hogy az USA-ba csak minimum két hétre lehet beutazni. Hát nem. Na sziasztok.
2017. jún. 12. 09:57
 50/52 A kérdező kommentje:
Mi van ilyenkor miért nincs nagy szátok?
2017. jún. 14. 10:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!