Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol vásárolnál nyaralót...

Hol vásárolnál nyaralót Európában és/vagy Ázsiában (csak ezeken a földrészeken) ha az anyagiak most nem számítanának? Két falut/várost (vagy régiót) is megjelölhetsz), de csak kettőt.

Figyelt kérdés

Kezdem én:


1. Szicíliában (bárhol)


2. Edinborough külvárosában



2020. jan. 13. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ha vennék egy házat , azt életem végéig élvezhetem"


Felteve, hogy kapsz vizumot es beengednek az orszagba, amit meg tiz haz tulajdonlasa sem garantal Thaifoldon. :)

2020. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon, a Balaton-felvidéken vagy valamelyik kevésbé felkapott, szép vidèken (Zselic, Göcsej, Zemplén). Azért egy nyaraló nem árt, ha közel van, mert a tulajdon bizony kötelezettséggel, utánajárással jár, ráadásul ha egy évben két hetet tudsz csak eltölteni ott, akkor felesleges egész évben fenntartani. Nos, ezért nem vennék távolabbi helyen ingatlant, legfeljebb befektetési célból.
2020. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Valamelyik autómentes fríz szigeten (Északi tenger, Németország)


Dél-Olaszország

2020. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gomera (Kanári szigetek) vagy Montenegróban a hegyekben. Majdnem mindenhol megfordultam Európában, erre a két helyre bármikor szívesen visszajárnék.
2020. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pont úgy látom, ahogy a 12-es.

Amúgy gyerekeim is vannak, egy Balaton közvetlen vízparti házikóban ellehetnének akár egyedül is, amíg mi dolgozunk nyáron is. Ha már pénz nem számít, akkor legyen Siófok, mert az van legközelebb :).

Ha már 4-5-még több órát utazok, akkor inkább megyek olyan helyre, ahol még nem voltam.

2020. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Többször jártam errefelé, remek hely, nincs közel, az elmúlt években kezdték felkapni (sok az építkezés):


[link] ,-8.8294987,3a,75y,141.98h,96.35t/data=!3m6!1e1!3m4!1scr7RfG6by1MuTJ1DDniVJA!2e0!7i13312!8i6656


(Salema, Portugália)

2020. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Bocs, levágta a link egy részét, jelöld ki az egészet...
2020. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!