Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül egy Kijevi,...

Mennyibe kerül egy Kijevi, esetleg egy Odesszai nyaralás?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a szállások olcsóak, de ha meghallják, hogy az ember külföldi, akkor több pénzt elkérnek, mint amennyibe eredetileg kerülne. Ez tényleg igaz? Mennyi az az összeg, amennyivel biztonságosan el lehetne utazni erre a 2 helyre?

(Azt tudom, hogy ukránon és az oroszon kívül más nyelvet nem nagyon beszélnek.)

Esetleg, ha vkinek van tapasztalata e 2 helyről, azt szívesen fogadnám itt is és privátban is akár. Szeretnék megtudni mindent róluk, mielőtt kiutaznék, majd mikor már lehet utazni egyáltalán...


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2021. jan. 3. 02:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

En voltam a nyaron kocsival, Kijev messze van ez igaz, de Karpatalja utan tukorsima az ut. Odessza fele elvileg nagyon rossz de arra nem voltam.

Baratsagosak, hataron nem szivattak, rendorok sem bujnak el, angolul nem beszel szinte senki de egyaltalan nem bunkok.

Ha a nacionalizmust itthon hagyod, nem lehet baj.

Jo utat!

2021. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A taxisok közül néhányan a turistákra vadásznak, de még úgy sem drágább, mint Budapesten egy rendes fuvar. A lényeg: lehetőleg ne szállj be taxiba, töltsed le az Uber appot (Ukrajnában nincs betiltva) és annyiért fogsz utazni, amennyit az app kihoz neked már akkor, amikor kéred x összegért a kocsit. Alternatíva: Shark, Uklon. Ha mégis taxiba szállsz, nyugodtan alkudd le a felére. Ha több taxi áll valahol, ne a lengyel/balti rendszámosba ülj, hanem a Ladába/Lanosba. Máskülönben a lehúzás egyáltalán nem jellemző.
2021. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!