Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapesthez képest milyen...

Budapesthez képest milyen Pozsony, Prága és Bécs?Tisztaság,közlekedés, közbiztonság,éttermek,életszínvonal,egészségügyi ellátás stb. Nem Európában élő magyar vagyok.

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 17:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat: Indiából.
2022. okt. 9. 17:51
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Pozsony nagyrészt mentes, a Hlavná stanica nevű pályaudvar környékén szokták csak néha fura alakok megjelenni. Prágát nem ismerem
2022. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

hát szerintem akkor neked Pozsony lesz a befutó, de ne aggódj, valami gazdaság biztos ott is van (van legalábbis wikipédia szerint)

Béccsel inkább ne is próbálkozz, üzleti célból meg végképp ne, a végén még a tárgyaló partnered nem fehér lenne!

2022. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
"Béccsel inkább ne is próbálkozz, üzleti célból meg végképp ne, a végén még a tárgyaló partnered nem fehér lenne!" Nem erről van szó. Világosan leírtam, hogy nem vagyok raszista.A közbiztonság szempontjából kérdeztem rá, mert tudom, hogy például Budapesten ez problémát okoz. Alapvetően semmi gondom nincs a más bőrszínű emberekkel.
2022. okt. 9. 21:56
 15/25 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy okoz problémát. Ha elalszol a villamoson hajnali 3-kor, akkor lehet, hogy pont egy cigány fog kipakolni, de még erre sem vehetsz mérget. Aztán hogy egymás közt hogyan intézik a vitás ügyeiket, az megint más kérdés, de azért eltévedt repkedő késektől a szegényebb negyedekben sem kell számíts.


És ez mind a 4 városra igaz.

2022. okt. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
64%

15: Hát ja... Itthon a hazai CCC-k, Bécsben meg máshol meg a romániaiak.

Bár már itthon is sok helyen látni romániai c-koldusokat. (bérkoldusok)

2022. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"A közbiztonság szempontjából kérdeztem rá, mert tudom, hogy például Budapesten ez problémát okoz."


Honnan szedsz ilyen marhaságot? Ha a nem európai lakhelyed netán Észak-Amerikát takarná, megnyugodhatsz, hogy Budapest közbiztonsága fényévekkel van még a jobbnak tartott amerikai városok előtt is.

2022. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell félrevezetni az embereket.Budapest bizonyos kerületeiben a közbiztonság katasztrofális.Ráadásul már Budára is elég nagy számban költöztek nem kívánatos emberek.Prága viszont nyugis város,legalábbis a magyar fővároshoz képest biztosan az. Prága sokkal tisztább és rendezettebb. Minden szempontból sokkal jobb város.
2022. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
35%
Az értelmező olvasást általános iskola alsó tagozatában tanítják.A Kérdező nem észak-amerikai városokkal való összehasonlítást kért,hanem összehasonlítást a felsorolt három másik európai fővárossal. Érdekes, hogy mindig akad valaki aki még egy kérdést sem tud értelmezni,de nagy mellénnyel osztja az észt.
2022. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Valóban a feltett kérdés elég világos.Aki érteni akarja érti,aki nem az nem.
2022. okt. 10. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!