Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapesthez képest milyen...

Budapesthez képest milyen Pozsony, Prága és Bécs?Tisztaság,közlekedés, közbiztonság,éttermek,életszínvonal,egészségügyi ellátás stb. Nem Európában élő magyar vagyok.

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 17:04
1 2 3
 21/25 NTBS ***** válasza:
Bécs jobb a többi hasonló.
2022. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Béccsel inkább ne is próbálkozz, üzleti célból meg végképp ne, a végén még a tárgyaló partnered nem fehér lenne!"


Jajj imádom mikor a bőrszínnel jönnek.. Engem baromira nem érdekel milyen valakinek a bőrszíne. A főnököm is afrikai. Tudod mi érdekel? Mikor múltkor a buszra felszállt egy fél hajléktalan kisebbségi úriember meg két tini (szintén azok). Az úr baromi retkes volt és bűzlött. A négyes ülésben úgy foglalt helyet, hogy a fekete foltos nadrágját végigdörzsölte az én nadrágomon. Közben a felettünk leány a fiúval ordítva közölte, hogy "ákkó sz*pjád ki á p*csáját"

Ezt érezhetem kellemetlennek?

2022. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Kései Sirató ***** válasza:
91%

Pozsonynak nagyon jó a közlekedése.


Bécs pedig nagyon tiszta.

2022. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%

"Budapest bizonyos kerületeiben a közbiztonság katasztrofális.Ráadásul már Budára is elég nagy számban költöztek nem kívánatos emberek."


Na világosítsanak fel ezek az okosak, mert többek között a Teleki tér mellett ill. az Orczy téren lakás után én nem tudnék ilyet mondani. Ezek csak tipikusan az alapból Budapesttől rettegő vidéki tirpákok képzelgései, akik elfelejtik, hogy a többi várost csak turistaként látogatták meg, és így almát hasonlítanak körtéhez.

2022. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
" Ezek csak tipikusan az alapból Budapesttől rettegő vidéki tirpákok képzelgései" Fejezd már be a minősítő jelzők "szórását". Budán lakom születésem óta és már nagyszüleim is budaiak voltak.Egyre több agresszíven viselkedő kisebbségi van és nem a bőrszínűk a probléma, hanem ahogy viselkednek.Nem csak általad " tirpákoknak" nevezett vidékiek látják ezt hanem a főváros lakosai is.
2022. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!